WISNIOWSKI z Małopolską Nagrodą Gospodarczą 2016


Firma WIŚNIOWSKI znalazła się w gronie laureatów prestiżowej Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2016. Jest to wyróżnienie, które od 2009 roku wędruje do najprężniej działających małopolskich przedsiębiorstw. To już kolejna nagroda przyznana w tym roku firmie WIŚNIOWSKI.

Małopolska Nagroda Gospodarcza ma charakter honorowy. Ma ona promować najaktywniejszych przedsiębiorców z terenu województwa małopolskiego oraz przyczyniać się do zwiększenia konkurencyjności między firmami. Kapitułę konkursu tworzą wybitne postaci reprezentujące sferę biznesu, gospodarki oraz nauki. Oceniane są proinwestycyjne postawy, dokonania innowacyjne małopolskich przedsiębiorców oraz ich wkład w rozwój gospodarczy regionu.

Wręczenie nagród tegorocznej edycji odbyło się w Muzeum Lotnictwa w Krakowie podczas konferencji inaugurującej Małopolski Festiwal Innowacji. Firma WIŚNIOWSKI znalazła się w prestiżowym gronie firm, które mogą poszczycić się tytułem Laureata Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2016. Kapituła konkursowa przyznała jej właścicielowi – Andrzejowi Wiśniowskiemu – nagrodę specjalną.

„Przyznanie Małopolskiej Nagrody Gospodarczej jest dla nas ukoronowaniem dotychczasowych działań na rzecz rozwoju regionu, a także mobilizacją do podejmowania kolejnych wyzwań. To olbrzymie wyróżnienie, które mobilizuje nas do dalszej pracy. Dzięki tej nagrodzie zostaliśmy nominowani do prestiżowej Gospodarczej Nagrody Prezydenta RP. Jest nam niezmiernie miło, bo zgłoszono nas w kategorii Odpowiedzialny Biznes” – komentuje Krystyna Baran, prezes zarządu firmy WIŚNIOWSKI

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.pl