Wspólny prysznic w Walentynki? To możliwe dzięki kabinie dla dwojga od Deante

Oszczędność miejsca, czasu, wody, a przy okazji chwile bliskości z wybrankiem serca. Wszystko to w przestronnej kabinie prysznicowej typu walk in. Model ten znajduje coraz więcej zwolenników porannych rytuałów wykonywanych zarówno we dwoje, jak i w pojedynkę.

Kabiny typu walk in pozbawione są tradycyjnych drzwi – stanowią otwartą przestrzeń, ograniczoną jedynie szklanymi przegrodami. Prysznic w takim miejscu daje poczucie wolności, a zarazem intymności, również tej rozumianej jako bliskość i czułość między partnerami. W wygodnej kabinie może bowiem dołączyć do nas ukochana osoba, która uczyni czynności pielęgnacyjne jeszcze bardziej błogimi.

Doznania płynące z rytuałów pielęgnacyjnych w kabinach typu walk in potęguje poczucie, że nic nie odgradza nas od świata zewnętrznego. Możemy dać się ponieść wyobraźni i na moment przenieść w świat nieskrępowanej wolności, wodospadów i otwartej przestrzeni. Takie rozwiązanie z założenia najczęściej spotykane jest w łazienkach o dużych powierzchniach, ale zastosowanie go w mniejszym pomieszczeniu z reguły nie stanowi większego problemu. Kabiny tego typu są lekkie i oszczędne w formie, pasują zarówno do modernistycznych wnętrz, jak i do klasycznych łazienek.

Firma Deante ma w swojej ofercie ekskluzywną kabinę Tajfun, która łączy w sobie wszystkie zalety rozwiązania typu walk in. Ściany zbudowane z bezpiecznego hartowanego szkła i eleganckich chromowanych elementów umożliwiają ustawienie wejścia zarówno z lewej, jak i z prawej strony. Kabina stanowi zestaw z brodzikiem akrylowym i występuje w wymiarach 80×120 cm i całkowitej wysokości 205 cm. Romantyczna przygoda w łazience jest na wyciągnięcie ręki!

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}