Wybierz promocję od firmy Dolcan w „Arkadii”

Spółka Dolcan obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności. Z tej okazji deweloper wprowadził szereg promocji na swoje wszystkie inwestycje, również w Szczecinie. Każdy, kto szuka mieszkania i odwiedzi lokalne biuro Dolcan, będzie mógł wybrać spośród 7 różnych propozycji, najbardziej odpowiadającą własnym preferencjom.

Dla Klientów, którzy zdecydują się podpisać umowę, Dolcan przygotował atrakcyjne promocje. Przy zakupie mieszkania o metrażu większym niż 60 metrów kwadratowych, można uzyskać 20 000 zł rabatu, lub w innej promocji cena mieszkania będzie pomniejszona o stawkę VAT. Nowi klienci będą mieli również do wyboru wycieczki, każda o wartości 10 000 zł. Ponadto osoby urodzone w 1991, czyli w roku powstania Dolcan, otrzymają dodatkową zniżkę na zakup mieszkania. Każdy Klient, który przyprowadzi ze sobą kolejną osobę zainteresowaną kupnem mieszkania od firmy, otrzyma bon o wartości 5 000 zł do wydania w firmowych hurtowniach meblowych, ewentualnie deweloper pokryje za niego koszty Aktu Notarialnego. Kolejną oszczędnością dla kupujących osób jest promocja, w której to deweloper będzie opłacał czynsz przez cały rok. Istnieje również możliwość zamiany wartości każdej promocji na bony, do wykorzystania w firmowych hurtowniach i salonach meblowych.

Nasza szczecińska inwestycja charakteryzuje się oryginalną architekturą, doskonałą lokalizacją oraz, co jest bardzo istotne, jest już oddana do użytkowania, a nabyte lokale można przenosić aktem notarialnym. Osiedle zbudowaliśmy z myślą o ludziach, którzy cenią sobie bliskość najważniejszych miejsc w Szczecinie oraz szukają miejsca na swój biznes. – mówi Alicja Dolińska, Dyrektor Działu Marketingu i Reklamy Dolcan.

Osiedle Arkadia znajduje się w centrum Szczecina przy ulicy Małkowskiego 30, w pobliżu Pasażu „Bogusława”, Bramy Portowej oraz Placu Andersa i innych ośrodków kultury. Dodatkową wartością jest również dobrze rozwinięta komunikacja łącząca z innymi dzielnicami Szczecina. W ramach inwestycji znajdują się mieszkania 1-, 2- i 3- pokojowe, apartament z własną windą oraz lokale usługowo-biurowe. Budynek wyróżnia się nowoczesną, granitową elewacją i jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji na stronie internetowej www.dolcan.pl .


Dolcan Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Założona w 1991 roku firma zrealizowała ponad 20 inwestycji, w których obecnie mieszkają tysiące rodzin. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej a także  w innych miastach Polski:  w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Spółka specjalizuje się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego, począwszy od domów jednorodzinnych, po kameralne osiedla, kończąc na ekskluzywnych apartamentowcach.
Branża deweloperska jest głównym i wiodącym aspektem działania firmy, jednak nie jedynym. Grupa Dolcan zarządza również trzema hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, w których klienci otrzymują specjalne upusty, hotelem w Częstochowie, 100-hektarowym łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa Dolcan Dębinki III k/ Serocka. Firma od 1994 roku sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki, która posiada aspiracje do gry w Ekstraklasie piłkarskiej.

Dolcan Sp. z o.o. ( www.dolcan.com.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY DOLCAN (PRESS BOX)
{jcomments on}