Wyjątkowe Targi Mieszkaniowe w Krakowie

Już w najbliższy weekend 12-13.03 będzie można odwiedzić Targi Mieszkaniowe i Targi Aranżacji Wnętrz w Krakowie.  To pierwsza w tym roku giełda organizowana przez serwis tabelaofert.pl.

Podczas imprezy zaplanowano wiele atrakcji, takich jak pokaz modelowego mieszkania w skali 1:1, czy bezpłatne warsztaty zatytułowane „7 kroków do własnego M”. Najlepszą ofertą promowaną podczas targów będzie nowa inwestycja firmy Wawel Service o nazwie Klonowica.  To nowoczesny

i funkcjonalny budynek wielorodzinny o wysokości  pięciu kondygnacji. Na projekt składa się 180 mieszkań o różnych powierzchniach i układach, z których każde posiada własny balkon lub loggię. Większość oferty stanowią mieszkania dwupokojowe, dostępne są w cenie już od 195 000 zł. Przykładowy rzut takiego mieszkania można zobaczyć na 100 bilbordach promujących targi, które od miesiąca rozmieszczone są w całym mieście.

Oprócz deweloperów, wśród wystawców nie zabraknie doradców kredytowych oraz firm z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz. Wszystko po to, by w jednym miejscu móc sfinalizować zakup i urządzenie wymarzonego „M”.

Miejsce: Hala Targi w Krakowie, ul. Centralna 41a
Czas trwania: 12-13 marca 2011 r.
Godziny otwarcia: 10:00-17:00
Cena biletu: 5 zł/7 zł (pojedynczy/rodzinny)

Prime Time PR

{jcomments on}