Wyjątkowy Dzień Dziecka z udziałem Łukasza Piszczka

Z okazji Dnia Dziecka firma KRISPOL przygotowała wyjątkową niespodziankę dla wszystkich dzieci pracowników- spotkanie z Łukaszem Piszczkiem – jednym z najlepszych prawych obrońców na świecie, na co dzień grającym w barwach Borussi Dortmund. Piłkarz jest także filarem obrony Reprezentacji Polski. W spotkaniu towarzyszył mu Artur Wichniarek, były piłkarz, znany jako „Król Artur AW 18”.

Wydarzenie odbyło się w nowo otwartej hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 we Wrześni, która została po brzegi wypełniona najmłodszymi miłośnikami futbolu. Piłkarz, który od roku jest Ambasadorem marki KRISPOL, mówił o przebiegu swojej kariery sportowej, a także odpowiadał na pytania zadawane przez dzieci. Obaj sportowcy zaproponowali dzieciom rozegranie meczu towarzyskiego. Zawodników wyłoniono w drodze losowania i tak powstały dwie drużyny: jedna prowadzona przez Łukasza Piszczka, a druga przez Artura Wichniarka. Spotkanie było niezwykle emocjonujące już od pierwszego gwizdka. Dla dzieci była to niepowtarzalna okazja, aby zagrać u boku zawodowych piłkarzy.

Na koniec spotkania Łukasz Piszczek rozdawał dzieciom autografy wraz z dedykacjami na specjalnie przygotowanych na tę okazję kartach i plakatach z jego wizerunkiem. Minione wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych kibiców.

KRISPOL
(press box)