YTONG wkracza w świat mody!

Potrzebujemy w życiu jakości i wygody. Coraz częściej kupując różne dobra szukamy rozwiązań praktycznych i przyjaznych, ale przede wszystkim produktów o wysokiej jakości, markowych i uznanych. Marka YTONG od wielu lat kojarzy się z najwyższą jakością i niezawodnością. YTONG to marka prestiżowa, świadectwo określonego stylu życia.  Oprócz betonu komórkowego YTONG prezentuje w tej chwili t-shirty, praktyczne kurtki, wygodne kalosze serii premium, torby podróżne oraz zabawki edukacyjne. Wszystko to w ramach brandu YTONG – Quality In Life.

YTONG jest najstarszą marką budowlaną na świecie i synonimem wysokiej jakości w budownictwie. Xella, od wielu lat reprezentująca markę YTONG współpracuje ze specjalistami z wielu branż, gdyż filozofia współczesnego budownictwa dotyczy całego środowiska, w którym przebywa człowiek. Budynki nie tylko powinny mieć ściany, ale również być zdrowe, energooszczędne, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Co więcej, powinny wpisywać się w określony styl naszego życia.

Dlatego Xella poszła o krok dalej – YTONG wyszedł poza obszar budynku i zbliżył do człowieka w sposób dosłowny. YTONG wkroczył w świat wielkiej mody i poszerzył swoja ofertę o odzież, obuwie i zabawki dla dzieci. Wspólnie z wiodącymi europejskimi producentami odzieży i przedmiotów użytkowych stworzył pod marką YTONG – Quality In Life liczne rozwiązania. Francuski Le Chameau, niemieckie Schöffel i Wader Quality Toys to współproducenci markowych rozwiązań YTONG – Quality In Life. Jednym z partnerów projektu jest wiodąca europejska szkoła artystyczna – Akademia Mody i Designu z Hamburga.

Efektem ich prac są produkty świeże i pełne fantazji, o zdecydowanej kolorystyce, ale przede wszystkim – wysokiej użyteczności, nawiązującej do jakości produktów YTONG.

Seria YTONG – Quality In Life niebawem pojawi się z szerokim asortymentem na wszystkich rynkach, na których dostępna jest marka YTONG. W tej chwili produkty YTONG – Quality In Life możemy znaleźć w korporacyjnym sklepie internetowym Xella pod adresem http://www.ytong-shop.com/.


YTONG – Quality In Life to kolekcja odzieży dla całej rodziny / SILKA, YTONG


Zabawki YTONG – Quality In Life to najwyższa jakość gwarantowana przez markę Wader Quality Toys / SILKA, YTONG


W kolekcji YTONG – Quality In Life znajdują się także koszulki i bluzy dla dzieci / SILKA, YTONG


Profesjonalna odzież outdoorowa dla kobiet i mężczyzn / SILKA, YTONG


YTONG dla kobiet – oryginalne koszulki polo / SILKA, YTONG


Firma XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje produkty marki YTONG, YTONG MULTIPOR, YTONG ENERGO i SILKA, stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Produkcja materiałów odbywa się w 11 nowoczesnych zakładach na terenie całej Polski. Sprzedaż firma Xella prowadzi poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.akademiamurowania.pl, www.miastonoca.budowane.pl, http://www.termodom.pl/termodompasywny/, http://sklep.xella.pl, www.inspiracje.budowane.pl, www.multipor.budowane.pl oraz na blogach: http://blog.xella.pl/budujemy, www.ZdrowaBudowa.pl.

Xella Polska
Więcej informacji z firmy Xella Polska ( PRESS BOX)

{jcomments on}