Zakupy w KOMFORT na 20 rat 0%

W rozpoczynającym się sezonie remontowym i budowlanym klienci sklepów Komfort mogą zapłacić za zakupy w 20 ratach i skorzystać z zerowej stawki oprocentowania.

W każdym sklepie sieci Komfort można kupić  w ten sposób dywany, panele, wykładziny elastyczne i dywanowe, podłogi drewniane oraz drzwi. Na raty zero procent można rozłożyć również koszty usługi montażu zakupionych produktów. Oferta nie zawiera ukrytych kosztów i są to prawdziwe raty 0%.

Kwota zakupów jaką można rozłożyć na raty mieści się w przedziale od 150 zł do 20 tys. zł. Okres kredytowania wynosi 10 lub 20 miesięcy. Przy zakupach w systemie raty zero procent nie są pobierane żadne odsetki, opłaty manipulacyjne ani prowizje. Te obciążenia bierze na siebie sklep.  Klient kupując towar za tysiąc zł, spłaca go w dwudziestu ratach po pięćdziesiąt złotych.

Wymiana paneli czy wykładziny zwykle towarzyszy większemu remontowi i wiąże się z wydatkami. Oferując możliwość rozłożenia zapłaty za produkty i montaż na raty  bez chcemy ułatwić klientom podjęcie decyzji o rozpoczęciu remontu i w ten sposób ulżyć ich kieszeni. – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepów Komfort – Oferta rat zero procent cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów.

Aby skorzystać z kredytu, wystarczy przyjść do sklepu z dowodem osobistym, podpisać umowę i już W przypadku zakupów powyżej 3 tys. zł dodatkowo wymagane jest zaświadczenie o dochodach.

Oferta ratalna została przygotowana wspólnie z Sygma Bank SA. i będzie aktywna w sklepach Komfort do końca czerwca 2013.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX) {jcomments on}