Zaplanuj małą łazienkę interaktywnie

Urządzając małą łazienkę musimy zaplanować i przemyśleć wiele elementów. Jednakże czasami nasza wyobraźnia zawodzi. Nie jesteśmy pewni, jak wybrane produkty będą się prezentowały w konkretnym wnętrzu, co utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji. W aranżacji pięknego i funkcjonalnego pomieszczenia pomoże najnowsza aplikacja od Deante.

Jak dobrać armaturę do łazienki? Czy wszystkie elementy powinny pochodzić z tej samej kolekcji? Jak będzie wyglądało połączenie obłej ceramiki z kubistycznymi, prostymi bateriami? Na te i inne pytania pomoże odpowiedzieć praktyczna aplikacja, przygotowana przez markę Deante.

Najnowsze narzędzie pozwala na rearanżację dziewięciu wnętrz, przeznaczonych dla singli, rodzin i seniorów w kombinacjach 3, 5 i 7 mkw. Po wejściu na stronę http://deante.pl/male-lazienki użytkownik może „przymierzać” dostępne modele w konkretnych łazienkach. W menu znajdują się baterie umywalkowe, natryskowe, i wannowe z zestawami natryskowymi, a także elementy podtynkowe, deszczownie i panele. Po najechaniu kursorem na podgląd wnętrza, można obejrzeć produkty w powiększeniu. Aplikacja pozwala sprawdzić, jeszcze przed zakupem, czy wybrane produkty pasują do siebie, czy ich skala jest odpowiednia do rozmiarów pomieszczenia i jak wyglądają na tle różnych kolekcji płytek.

Aplikacja jest częścią projektu „Małe łazienki” od Deante. Marka, dzięki współpracy z trzema projektantkami wnętrz przygotowała różnorodne propozycje, prezentujące ergonomiczne rozplanowanie sprzętów, sprytne rozmieszczenie schowków i przyciągające uwagę ozdoby. Joanna Sokołowska, Magdalena Nowak i Danuta Fąk stworzyły projekty dla każdego – singla, rodziny i seniora, dysponujących powierzchnią 3, 5 i 7 mkw. W ramach projektu „Małe łazienki” powstał także katalog online, stanowiący obszerne kompendium wiedzy z cennymi wskazówkami i wnętrzarskimi inspiracjami.

Więcej informacji na temat aplikacji i projektu można znaleźć na stronie: http://deante.pl/male-lazienki .
 

 

Deante to polska marka, która z powodzeniem funkcjonuje na rodzimym, jak i zagranicznych rynkach. W 2015 roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia powstania. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)