Zestawy natryskowe z mydelniczką

Niewielkie, ładnie wyprofilowane mydelniczki, okrągłe, prostokątne lub o kształcie przypominającym delikatnie wygięty ku górze liść są nie tylko praktyczne, ale również doskonale ozdabiają zestawy prysznicowe. Wykonane z transparentnego szkła lub tworzywa, bądź pokryte elegancką chromowaną powłoką towarzyszą natryskom jedno lub wielofunkcyjnym.

Przykłady zestawów z mydelniczkami marki Ferro:

Zestaw natryskowy przesuwny Nessa

W zestawie natryskowym Nessa znalazła się okrągła, głęboka mydelniczka, na której możemy bezpiecznie ułożyć mydło lub żel pod prysznic, najlepiej w żywej kolorystyce, które dzięki transparentnej powierzchni mogą stać się ozdobą kabiny prysznicowej. Nessa został wyposażony w 3- funkcyjną rączkę natrysku oraz system łatwego usuwania kamienia wapiennego easy clean.

Natrysk przesuwny 3-funkcyjny z funkcją ECO Doppio VerdeLine

Ekologiczny natrysk Doppio VerdeLine posiada okrągłą chromowaną mydelniczkę, która wraz z zestawem tworzy ładną kompozycję do nowoczesnej łazienki. Natrysk umożliwia ograniczenie przepływu wody nawet do 1,5 l/min. Wyposażono go w 3-funkcyjną rączkę z systemem easy clean.

Natrysk przesuwny 5-funkcyjny Sera

Do natrysku dodano transparentną mydelniczkę o delikatnej linii wzorniczej, płaską, ale równocześnie tak wyprofilowaną, by mydło nie ześlizgiwało się z niej. Sera posiada 5-funkcyjną rączkę natrysku oraz praktyczny system easy clean.

Zestaw natryskowy przesuwny, 1-funkcyjny Bellis

Wygodna w użyciu, doskonale zabezpieczająca mydło przed wypadaniem transparentna, okrągła mydelniczka wchodząca w skład zestawu natryskowego Bellis to świetna propozycja do łazienek klasycznych i nowoczesnych. Mydelniczka znakomicie komponuje się z białą tarczą 1-funkcyjnej rączki, tworząc elegancki zestaw. Do zestawu możemy dokupić utrzymane w tej samej stylistyce rączki 3 i 5-funkcyjne.

Natrysk przesuwny 3-funkcyjny z mydelniczką Avo

Lekko wygięta ku górze, przypominająca kształtem liść, mydelniczka w zestawie Avo wykonana została z tworzywa pokrytego warstwą lśniącego chromu. Estetyczne wykończenie podkreśla atrakcyjny wygląd całego 3-funkcyjnego zestawu, wyposażonego w użyteczny system easy clean.

Natrysk przesuwny 1-funkcyjny Quadro

W zestawach natryskowych oprócz mydelniczek spotkamy również niewielkie półki, na których mogą znaleźć się prysznicowe kosmetyki. W eleganckim 1-funkcyjnym natrysku Quadro zastosowano właśnie takie rozwiązanie. Chromowana, prostokątna półka znakomicie komponuje się z rączką natrysku o tym samym kształcie. Dzięki dużej i płaskiej powierzchni wszystkie używane pod natryskiem kosmetyki możemy mieć zawsze w zasięgu ręki. Całość tworzy zestaw o pięknej formie wzorniczej, idealny do łazienek w nowoczesnym stylu. 

Mydelniczka metalowa do drążków – Metalia prysznic

Praktycznym rozwiązaniem do każdej łazienki jest także metalowa mydelniczka z kolekcji Metalia prysznic. Jest wygodna w użyciu – mydło nie tylko nie ześlizguje się z niej ale również, dzięki niezabudowanej powierzchni,  po kąpieli może szybko na nowo stać się suche.

Wybierając odpowiadający nam zestaw prysznicowy, kierujemy się nie tylko walorami funkcjonalnymi, ale także bierzemy pod uwagę jego wygląd. Okrągła lub prostokątna rączka natrysku wraz z pasującymi do obu linii wzorniczych mydelniczkami, transparentnymi bądź wykonanymi z pokrytego eleganckim chromem metalu to wspaniałe ozdoby zestawu i estetyczne elementy  dekoracyjne kabin prysznicowych.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)