Zlew z syfonem zapobiegającym zapychaniu rur. Stop hydraulikom!

Ile razy w polskich domach zdarza się, że resztki jedzenia zapychają rury przy zlewie kuchennym? Pewnie każdy przeżył to przynajmniej raz. Stojąca w zlewie woda albo ciągłe kupowanie środków przepychających to problem, dlatego Kuchinox znalazł prosty i tani sposób na zapychające się rury. Jest nim syfon stworzony z myślą o filtrowaniu nieczystości, które mogłyby zapchać odpływ zlewu.

Nowy syfon stosowany w zlewozmywakach Fenix Kuchinox posiada „cedzak” podobny do stalowego zaparzacza herbaty, który filtruje wszystko, co przedostaje się do odpływu, zatrzymując kawałki żywności i inne odpady. Po zmyciu naczyń wystarczy go wyjąć i pozostałą w nim zawartość wyrzucić do kosza. Prosto, szybko i z gwarancją drożności odpływu i rur! Element filtrujący na czas nieużywania zlewu można wyjąć lub przykryć zatyczką dołączoną do zlewozmywaka. Syfonu nie można kupić samodzielnie, a jedynie ze zlewozmywakiem Fenix Kuchinox.  

Fenix wykonany jest w 55% z minerałów, w 45% z żywic poliestrowych. Jego wymiary to 76 x 45 cm. Jest to typ zlewu wpuszczanego w blat i posada 7 lat gwarancji. Można go nabyć w sklepach Leroy Merlin lub w promocyjnej cenie w komplecie z baterią w sieci sklepów Obi.

(fot. Kuchinox) Zlewozmywak Fenix w połączeniu z baterią

(fot. Kuchinox) Unikatowy syfon z funkcją „Stop hydraulikom!” wraz z wkładem i zatyczką

Kuchinox PRESS BOX {jcomments on}