Złoty Herkules 2012 dla SELENA SA


Po raz kolejny Selena została doceniona przez branżę. Za „szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej oraz za skuteczne zarządzanie firmą” Selena SA i Prezes Andrzej Ulfig otrzymali tytuł i statuetkę ZŁOTY POLSKI HERKULES 2012.

POLSKI HERKULES to nagroda, którą zdobyć mogą wyłącznie te firmy, którym wcześniej udało się zdobyć nagrodę Budowlana Firma Roku. Jednak Złoty Polski Herkules to nagroda wyjątkowa, przyznawana tylko najmocniejszym firmom z branży budowlanej.

W tegorocznej jubileuszowej X edycji Gali Builder Awards zorganizowanej 19 marca 2013 r. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie, uczestniczyli przedstawiciele wiodących firm z branży budowlanej. W tym roku przyznając nagrody Kapituła zwracała szczególną uwagę na wiarygodność i skuteczność działań biznesowych wyróżnionych firm. W obecnej trudnej sytuacji rynkowej, efektywność działań jest bowiem szczególnie ważna.

Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki Kapituła przyznała nagrody: Laury Buildera i Budowlana Firma Roku 31 firmom związanym z branżą budowlaną. Następnie wyróżniono nagrodami specjalnymi osoby, które w sposób szczególny przyczyniły się w roku 2012 dla branży budowlanej. Te specjalne Polskie Herkulesy otrzymała m.in. aktorka Ewa Błaszczyk, za inicjatywę społeczną związana z otwarciem kliniki „Budzik” czy znana polska architekt prof. Ewa Kuryłowicz, za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury.

Uroczystość zwieńczyło wręczenie ZŁOTYCH POLSKICH HERKULESÓW. Wśród dwóch firm, które otrzymały te najbardziej prestiżowe nagrody znalazła się Selena SA i Prezes Zarządu Andrzej Ulfig.

– Ta nagroda jest potwierdzeniem naszej bardzo silnej pozycji w branży budowlanej – mówi prezes Andrzej Ulfig. – Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom Seleny za ich zaangażowanie w pracę, bo bez nich nie było by tej nagrody.

W wystąpieniu zamykającym uroczystość, przewodniczący kapituły konkursu prof. Kazimierz Szulborski, przypomniał, że zgodnie z regulaminem konkursu, do Kapituły wchodzą wszyscy zdobywcy Herkulesów. To gwarantuje, że nagroda przyznawana jest przez gremium zasłużone, mające znaczny wpływ na budownictwo i dobrze znające tę branżę.

SELENA SA{jcomments on}