Akademia Porta Drzwi: elegancja w naturze – natura bez kantu

Urządzając mieszkanie chcemy, aby jego wystrój był spójny i harmonizował ze sobą. Krok po kroku wybieramy kolejne elementy. Przypomina to układanie puzzli, dopasowujemy podłogi, listwy, drzwi w wymarzonym wnętrzu. Nieustannie zwracamy uwagę na detale.

Wybierając drzwi przede wszystkim patrzymy na ich estetykę. Ważne, aby kolor skrzydła pasował do wnętrza.

Teraz możemy posunąć się krok dalej, jeszcze bardziej podkreślić elegancki charakter miejsca, w którym żyjemy i pracujemy. Chcąc nadać pomieszczeniom bardziej nowoczesny charakter proponujemy wybrać drzwi w wersji bezprzylgowej.

Bezprzylgowe, czyli jakie?

Drzwi z ościeżnicą bezprzylgową są konstrukcją, która tworzy jedną płaszczyznę po stronie otwierania. Ich skrzydło ma optycznie bardziej masywną krawędź. W tego rodzaju drzwiach idealne dopasowanie do ościeżnicy gwarantują chowane, niewidoczne z zewnątrz zawiasy.


NATURA KONCEPT ELEGANCE / OKLEINA NATURALNA SELECT – DĄB BIELONY / WZÓR K.3 / Porta KMI Poland

Warto podkreślić także ich funkcjonalność. Skrzydło ze schowanymi zawiasami łatwiej oczyścić. Dodatkowo układ jednopłaszczyznowy powiększa optycznie wolną przestrzeń podłogi.


NATURA KONCEPT ELEGANCE / OKLEINA NATURALNA SELECT – DĄB BIELONY / WZÓR K.3 (lewa), WZÓR K.1 (prawa) / Porta KMI Poland

Całość wygląda efektownie i elegancko. Takie drzwi stają się ważnym elementem, który dopełni wystrój wnętrza.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Porta KMI Poland przygotowała kolekcje swoich produktów wykonanych w wersji bezprzylgowej. Drzwi Natura KONCEPT oraz Natura TREND w wersji ELEGANCE wykonane są z najwyższej jakości materiałów, która spełnia oczekiwania klientów wymagających estetyki wykonania w każdym detalu.


NATURA TREND ELEGANCE / OKLEINA NATURALNA SELECT – WENGE / WZÓR B.1 / Porta KMI Poland

Na przykładzie drzwi z kolekcji Natura TREND ELEGANCE (producent: Porta KMI Poland) przedstawiamy atuty drzwi bezprzylgowych:

1.Szeroka listwa ościeżnicy Porta SYSTEM ELEGANCE o szerokości 80 mm podkreśli charakter drzwi

2. Wspólna płaszczyzna skrzydła i ościeżnicy jest eleganckim elementem aranżacyjnym i powiększa optycznie wolną przestrzeń podłogi

3. Zawiasy chowane z regulacją 3D są detalem, który docenią wytrawni dekoratorzy

4. Drewno klejone wielowarstwowo to najwyższej jakości materiał odporny na wypaczenia

Zgodnie z trendem

Drzwi z kolekcji Natura TREND ELEGANCE stanowią również efektowne połączenie szyby matowej i paneli, pokrytych okleiną naturalną typu select z możliwością uzupełnienia ich o aluminiowe intarsje. To interesująca propozycja dla ludzi ceniących sobie nowoczesne rozwiązania, stanowiące o charakterze pomieszczeń, w których mieszkają i pracują.

Rama skrzydła wykonana z najwyższej jakości materiałów drewnianych wykonanych w odpornej na wypaczenia technologii drewna klejonego wielowarstwowo. W zależności od modelu rama wypełniona jest odpowiednim formatem płyty MDF pokrytej okleiną naturalną. Istnieje możliwość uzupełnienia skrzydła aluminiowymi wstawkami, w kolorze złotym lub srebrnym, o szerokości 6 mm oraz szybą matową hartowaną.

Skrzydło pokryte jest okleiną naturalną select, która gwarantuje powtarzalność wzoru usłojenia i kolorystyki.

Aby sprawdzić szczegółowe ceny i dowiedzieć się dalszych szczegółów możemy skorzystać z internetowego salonu www.e-porta.com.pl. To łatwy w obsłudze sklep, który umożliwia skonfigurowanie drzwi i wysłanie zapytania do wybranego punktu sprzedaży na terenie Polski.

Pełna oferta Porta KMI Poland dostępna na www.porta.com.pl lub w firmowym salonie internetowym www.e-porta.com.pl

PORTA KMI POLAND
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY PORTA (PRESS BOX){jcomments on}