Kabiny na Euro 2012

Łódzka spółka Deante przygotowuje nie lada gratkę dla kibiców, czekających na piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku i planujących przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi miastami koleją. Spółka opracowuje rozwiązanie, pozwalające im odświeżyć się po sportowych emocjach jeszcze w czasie podróży.

Specjalnie na Euro 2012 Deante tworzy specjalną kabinę prysznicową, którą będzie można zamontować w wagonach pociągów kursujących pomiędzy miastami – gospodarzami mistrzostw.

Inwestycja, która zaplanowana jest na początek przyszłego roku jest w ostatniej fazie przygotowania. – Opracowaliśmy już specjalny model kabiny prysznicowej wymiarami dostosowany do umieszczenia w wagonach pociągów – potwierdza Katarzyna Dietrich kierownik działu marketingu firmy Deante – Kibice będą mieli możliwość odświeżenia się podczas podroży do kolejnego miasta gospodarza mistrzostw i ostudzenia emocji pomeczowych – dodaje.

Kabiny mają zostać wprowadzone do wagonów pierwszej klasy w miejscu jednej z dwóch toalet. Takie rozwiązanie będzie niezwykłym ułatwieniem dla kibiców chcących zobaczyć więcej niż jeden mecz Euro 2012.

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}