Baterie w kompletach? Jak najbardziej!

Boxy z bateriami podtynkowymi jedno i dwufunkcyjnymi Ferro są świetną propozycją dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań w domu. Można je z powodzeniem zastosować we współczesnych łazienkach. Te praktyczne urządzenia pokryte chromem posiadają głowice ceramiczne oraz regulowaną głębokość montażu.

W zestawach przygotowanych przez Ferro znajdziemy do wyboru 4 rodzaje uchwytów i 4 rodzaje kształtów maskownic,  które dają 16 kombinacji baterii jednofunkcyjnej i 16 kombinacji baterii dwufunkcyjnej oraz komplet elementów do montażu. Eleganckie uchwyty baterii pokryte chromem z kolekcji Metalia 56 i 57 oraz Capri i Padwa tworzą atrakcyjne połączenia z owalnymi, kwadratowymi, elipsowymi i trapezowymi formami maskownic.

Boxy można w łatwy i szybki sposób oraz co bardzo istotne, dzięki specjalnym zabezpieczeniom, unikając zanieczyszczeń zamontować zarówno do ścian gipsowo-kartonowych jak i murowanych.  

Komplety wyróżniają się bogatym i różnorodnym wzornictwem, dlatego bez problemu dobierzemy odpowiednie urządzenia do indywidualnego stylu naszej łazienki.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)
{jcomments on}