Charytatywny mecz piłkarzy Dolcan Ząbki z drużyną dziennikarzy

Już w środę, 29 września odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy drużyną dziennikarzy a piłkarzami I ligowego klubu Dolcan Ząbki i pracownikami stołecznego dewelopera. Celem spotkania jest zbiórka pieniędzy na operację oka dla Damiana, który stracił wzrok podczas zajęć sportowych. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Wydarzenie odbędzie się o godzinie 17.00 na stadionie miejskim w Ząbkach przy ulicy Słowackiego 21(wjazd od ul. Gdyńskiej). Drużyna złożona z piłkarzy i pracowników Dolcan zmierzy się z zespołem dziennikarzy z czołowych polskich redakcji, podejmujących tematy nieruchomościowe, biznesowe i sportowe. Podczas meczu, wśród widzów prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na operację Damiana, który wymaga skomplikowanej operacji po uszkodzeniu oka.

Liczymy, że zebrane pieniądze wspomogą finansowanie procesu leczenia, który pozwoli przywrócić Damianowi wzrok. Chłopiec poważnie uszkodził siatkówkę oka – informuje Renata Wrona, Kierownik Działu Marketingu i PR Dolcan. Za pośrednictwem tej inicjatywy chcemy mu pomóc wrócić do zdrowia – dodaje.

Dolcan, znany głównie z działalności deweloperskiej, jest sponsorem klubu z Ząbek od 1994 roku. Wszyscy, którzy chcą zobaczyć w akcji zawodowych dziennikarzy oraz pierwszoligową drużynę piłkarzy, mogą skorzystać z otwartego zaproszenia na mecz.

Serdecznie zapraszamy każdego, kto zechce wspomóc naszą inicjatywę i dołożyć symboliczną cegiełkę do operacji Damiana. Wstęp na mecz nie jest biletowany. Każda, nawet najmniejsza pomoc będzie mile widziana – przyznaje Wrona.

Więcej informacji na temat meczu charytatywnego, można znaleźć na stronie www.dolcan.com.pl oraz www.dolcanzabki.com .

 


Dolcan Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Założona w 1991 roku firma zrealizowała ponad 20 inwestycji, w których obecnie mieszkają tysiące rodzin. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej a także  w innych miastach Polski:  w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Spółka specjalizuje się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego, począwszy od domów jednorodzinnych, po kameralne osiedla, kończąc na ekskluzywnych apartamentowcach.
Branża deweloperska jest głównym i wiodącym aspektem działania firmy, jednak nie jedynym. Grupa Dolcan zarządza również trzema hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, w których klienci otrzymują specjalne upusty, hotelem w Częstochowie, 100-hektarowym łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa Dolcan Dębinki III k/ Serocka. Firma od 1994 roku sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki, która posiada aspiracje do gry w Ekstraklasie piłkarskiej.
Obecnie firma realizuje wiele nowych inwestycji, w tym mający liczyć ponad 1000 mieszkań kompleks Aleja Krakowska, a także kolejne etapy bieżących projektów m. in. Osiedla Zacisze, Magenta czy też Tęczowego.

Dolcan Sp. z o.o. ( www.dolcan.com.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY DOLCAN (PRESS BOX)
{jcomments on}