Coraz bliżej do Europy

8 lipca 2010 roku podpisana została umowa pomiędzy Geberit Sp z o.o. a Filharmonią Krakowską im Karola Szymanowskiego, umowa, w myśl której wyremontowane zostaną toalety publiczne znajdujące się w Filharmonii. 

Firma Geberit – europejski lider w dziedzinie instalacji sanitarnych konsekwentnie prowadzi swoją akcję „Za potrzebą do Europy”. Firma wyremontowała już siedem toalet publicznych znajdujących  się: w Pałacu w Wilanowie, w Galerii Sztuki Zachęta, przy głównym deptaku w Ustce, w Łebie, Krynicy Morskiej oraz na Zamku Królewskim na Wawelu i Muzeum Historycznym m.st. Warszawy.

Nikogo nie należy, więc już przekonywać, że firma Geberit pomaga tam, gdzie potrafi najlepiej. Nie jest to jednorazowy gest skierowany wyłącznie do mediów, ale planowa akcja, która przynosi wiele korzyści wszystkim.

„Dbałość o środowisko naturalne oraz szeroko pojęte zagadnienia higieny wpisane są w misję firmy Geberit, a więc obligują nas do podjęcia działań akcentujących naszą obecność w Polsce.

Produkty Firmy są dostosowane do wymogów norm obowiązujących w Polsce oraz Unii Europejskiej. Mamy nadzieję, że pojawienie się ich w obiektach użyteczności publicznej przyczyni się do poprawienia wizerunku naszego kraju zwłaszcza w po wejściu do Unii Europejskiej i w obliczu Mistrzostw Europy w 2012 roku. Uznajemy wręcz za swój obowiązek podjęcie działań, które poziom higieny publicznej w Polsce przybliżą do standardów europejskich.” – powiedział Prezes firmy Geberit (pomysłodawca akcji) Andrzej Dobrut.

W toaletach Filharmonii często gościły koronowane głowy Państw, Prezydenci i ważne osobistości świata kultury, polityki i sztuki. W toaletach pojawiła się więc tegoroczna nowość –  Monolith, która nadała łazience bardzo nowoczesny i higieniczny wygląd. Wszystkie produkty Geberit wykorzystane do remontu to szczyt myśli technicznej w bezdotykowym wykorzystaniu toalet. Dlatego od dziś Geberit powinien kojarzyć się administratorom obiektu z elegancją i higieną.

Remont toalet w Filharmonii trwał tylko miesiąc. Harmonogram prac musiał uwzględnić wszystkie czynności budowlane, a ograniczenie czasowe było bardzo wyraźne – dzień inauguracji sezonu filharmonicznego. Montaż systemów instalacyjnych, bezdotykowych baterii i zaworów do spłukiwania pisuarów przebiegał bezproblemowo. Dziś mamy nadzieję, że toalety staną się dumą Filharmonii Krakowskiej.

Firma Geberit zaprasza już dziś na kolejną realizację w ramach akcji „Za potrzebą do Europy” w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Geberit Sp. z o.o. www.geberit.com.pl
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY GEBERIT (PRESS BOX)

{jcomments on}