Ciepło domowego ogniska z grzejnikiem aluminiowym Grupy Armatura

Ogień towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Przyjemne ciepło przez niego wytwarzane od zawsze przyciągało ludzi. W mitologii greckiej ogniskiem domowym opiekowała się bogini Hestia. I choć dziś nadal umieszcza się kominki w domach, ciepło przez nie wytwarzane nie jest wystarczające. Odpowiednią temperaturę w mieszkaniu lub domu zapewni system grzejników aluminiowych Grupy Armatura.

O tym jak przyjemnie w mroźny dzień patrzeć przez okno na padający śnieg z ciepłego pokoju, wie każdy z nas. Klimat w Polsce nie należy do najłagodniejszych, więc dogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych jest koniecznością. Warto by system ocieplenia był w pełni funkcjonalny, abyśmy mogli cieszyć się domowym ciepłem bez obaw.

Podstawową zaletą grzejników aluminiowych Grupy Armatura jest ich bardzo dobre przewodnictwo ciepła. Stanowią one doskonałą alternatywę wobec stosowanych dawniej grzejników żeliwnych, ze względu na znacznie mniejszą wagę. Ponadto nie bez znaczenia dla domowego budżetu jest ekonomiczność użytkowania tego typy grzejników i ich trwałość, o czym świadczy 15-letnia gwarancja producenta.

Ciepło najwyższej jakości
Grzejniki Grupy Armatura są wykonane z aluminium najwyższej jakości, wielokrotnie poddawanego kontroli w trakcie procesu produkcji. Od środka grzejniki zabezpieczono w procesie elektroforezy specjalną powłoką, której celem jest zapobieganie korozji międzykrystalicznej. Przez co możliwa jest współpraca grzejników Grupy Armatura z instalacją miedzianą lub zawierającą stal czy tworzywa sztuczne.
Grzejniki aluminiowe znajdą zastosowanie zarówno w samodzielnych, jak i centralnych instalacjach grzewczych. Dostosowane są do systemów zamkniętych, zabezpieczonych przeponowym naczyniem zbiorczym oraz systemów otwartych.

Nie bez znaczenia jest również estetyczny wygląd grzejników aluminiowych oferowanych przez Grupę Armatura. Zostały one pokryte wysokiej jakości lakierem proszkowym w białym kolorze, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Producent oferuje także komplet wsporników, korki i złączki ułatwiające instalację grzejnika.

Warto zadbać, by ciepło naszego ogniska domowego nigdy nie wygasło i zainwestować w instalację najwyższej jakości grzejników aluminiowych Grupy Armatura. Oferowane parametry pracy gwarantują najwyższą skuteczność grzejników, które z pewnością pozwolą na podtrzymanie ciepłej atmosfery w naszym domu lub mieszkaniu.

Wysoka jakość grzejników Grypy Armatura została doceniona nagrodami. Aluminiowy grzejnik G 500F otrzymał statuetkę ZŁOTEGO INSTALATORA w kategorii: wyrób charakteryzujący się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi oraz estetycznymi, a także nowoczesnością w działaniu. Grzejnik G 500F został także nagrodzony Medalem Europejskim w XIX edycji konkursu organizowanego przez Business Center Club, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Producent: Grupa Armatura
www.kfa.pl

E.C.H.O. Communications

 

{jcomments on}