Colliers International zarządza budynkami Adgar

Firma Colliers International podpisała umowę na zarządzanie czterema budynkami biurowymi Adgar o łącznej powierzchni najmu ponad 45 000 mkw.

Dział Zarządzania Nieruchomościami Colliers International poszerzył swój portfel o kolejne cztery budynki biurowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie – Adgar Business Center I, Adgar Business Center II, Adgar Plaza A oraz Adgar Plaza B.

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre oraz dwóch nowych budynków Adgar Plaza A i B. Budynek A został otwarty w 2009 roku, a budynek B zostanie otworzony w trzecim kwartale 2010 roku. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy. Kompleks najwyższej jakości budynków biurowych Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców, którzy mogą korzystać
z nowoczesnego i doskonale wyposażonego centrum konferencyjnego mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squash oraz dostępnej na miejscu restauracji. W kompleksie znajduje się również centralna serwerownia z systemem zapasowego gromadzenia danych, gwarantująca najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz parking podziemny z dostępem wykorzystującym system identyfikacji tablic rejestracyjnych samochodów. W budynku zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są także usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, Internet, WiFi). Dodatkowo najemcy mogą korzystać ze wsparcia technicznego dostępnego za pośrednictwem strony www.adgar.pl.

Kompleks biurowy Adgar zlokalizowany jest w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie, gdzie znajdują się siedziby wielu renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Dogodna lokalizacja kompleksu na Mokotowie, przy ul. Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, zapewnia szybki dojazd z Adgar do międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (8 minut), centrum miasta (15 minut) oraz gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Adgar Postępu Sp. z o.o., inwestor i deweloper obiektu, jest spółką córką Adgar Investments & Development Ltd., znanej i renomowanej międzynarodowej firmy działającej na rynkach nieruchomości, między innymi w Izraelu, Kanadzie, Belgii oraz Polsce.

Dział Zarządzania Nieruchomościami istnieje w Colliers International od 2007 roku i obecnie zarządza ponad 600 000 mkw powierzchni komercyjnej w Polsce. Zespół zarządzany przez Monikę Rajską-Wolińską zdobył tytuł Najlepszego Działu Zarządzania Nieruchomości 2009 przyznawany co roku przez CiJ Journal.

Colliers International

{jcomments on}