Rusza budowa drugiego etapu osiedla Alpha

RED Real Estate Development rozpoczyna właśnie nowy etap swojej inwestycji przy ul. Skoroszewskiej (200 m. od Alei Jerozolimskich). W sobotę 15 maja br. wszyscy chętni będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć moment rozpoczęcia budowy drugiej fazy osiedla Alpha w Ursusie. Inwestor zaprasza na uroczysty dzień otwarty. Będzie to ostatnia okazja do skorzystania z propozycji sfinansowania zakupu mieszkania w systemie 10/90 oraz bezpłatnej zmiany aranżacji lokalu.

Pierwszy etap budowy osiedla, w którym powstało 198 mieszkań, został zakończony. Mieszkańcy wprowadzili się już do swoich lokali. Ukończono już także prace nad realizacją pięknie zaprojektowanego otoczenia budynków. Gotowe jest imponujące wewnętrzne patio z zielenią parkową, pergolami, altankami, ławeczkami oraz strumyczkami, oczkami wodnymi i placem zabaw. Inwestor zadbał o drogi dojazdowe do osiedla oraz o ich estetykę, ustawiając wzdłuż donice z drzewkami. Zamknięte osiedle jest strzeżone i wyposażone w nowoczesny system monitorowania.    

W drugim etapie budowy powstaną mieszkania o powierzchni od 29 m2 do 70 m2. Nawet w najmniejszych lokalach możliwe jest wygospodarowanie dodatkowego pokoju. Aby było to możliwe, inwestor wprowadził specjalne zmiany do projektu i dodał dodatkowe piony konstrukcyjne. Wszystkie lokale kwalifikują się do zaciągnięcia kredytu z dopłatą. Za metr kwadratowy w najmniejszych mieszkaniach trzeba zapłacić od 7350 zł.

Teren otaczający budynki zostanie w podobny sposób zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury. Kompleks będzie tworzył spójną całość. Na nowe mieszkania będzie trzeba poczekać do czerwca 2011 roku. Głównym wykonawcą prac budowlanych jest ERBUD S.A.

Organizatorzy zapraszają 15. maja br. do biura sprzedaży przy ul. Skoroszewskiej 5 w godz. 9.00-16.00

PRESTIGE PUBLIC RELATIONS

{jcomments on}