Deante na targach ISH – debiut roku!

Deante po raz pierwszy jako wystawca gościło na Międzynarodowych Targach International Trade Exhibition for Sanitation and Heating Technology 2011 we Frankfurcie nad Menem, które odbyły się w dniach 15-19 marca. Ten w pełni udany debiut przyniósł wiele wrażeń, nowe doświadczenia i przede wszystkim obiecujące perspektywy na przyszłość.

Pozytywny odbiór produktów marki Deante potwierdził słuszność konsekwentnie realizowanej przez firmę strategii inwestycji we wzornictwo i indywidualizm. Na 64 m² stoisku C44 w sali 3.0 Deante pokazało wszystkie swoje najlepsze projekty, które świetnie sprawdziły się już na rynku krajowym, a także wschodnim, m.in. licznie nagradzane panele z serii Jaguar, nową serię baterii Minimal, proekologiczne modele Primo i Ultra, wyróżnione tytułem Top Design Award: panel Industrio i serię Elipsa – ta ostatnia cieszyła się zdecydowanie największym uznaniem wśród odwiedzających. W wyraźnie oddzielonej kuchennej części stoiska pokazaliśmy najnowsze wzory i kolory zlewozmywaków granitowych prosto z nowej fabryki Wagran. Ukłonem w stronę organizatorów był specjalnie przygotowany na tę okazję panel z serii Kameleo, który tym razem prezentował logo targów ISH 2011. Na stoisku zobaczyć można było film instruktażowy z etapów procesu projektowania, a także zdjęcia z procesu produkcji zarówno baterii, jak i zlewozmywaków granitowych.

Zainteresowanie marką oraz możliwościami kreacyjnymi, a także produkcyjnymi – biorąc pod uwagę nową fabrykę zlewozmywaków granitowych – spełniło nasze oczekiwania. Deante pokazało się na największych na świecie targach branży sanitarnej, jako samodzielny producent, korzystający ze sprawdzonego zaplecza rodzimych projektantów.

ISH 2011 w liczbach:

* stoisko Deante 64m²
* liczba wystawców 2355
* liczba odwiedzających ponad 204 000
* przestrzeń ekspozycyjna 250 000m²

http://deante.ish2011.com

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}