Den Braven jednym z wystawców na targach BUDMA 2014!

W dniach 11-14 marca w Poznaniu odbyły się prestiżowe Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które każdego roku gromadzą liderów branży budowlanej z Polski i ze świata. Wśród wystawców i w tym roku nie zabrakło firmy Den Braven, jednego z czołowych producentów chemii budowlanej. Aby sprostać wymaganiom odbiorców firma Den Braven zdecydowała się zaprezentować swoją ofertę aż na dwóch, osobnych stoiskach – handlowym i przeznaczonym do testów.

Targi BUDMA to jedno z wiodących wydarzeń w branży budowlanej, które rok rocznie przyciąga zarówno rzesze wystawców, jak i zwiedzających. W tym roku w ciągu czterech dni handlowych targi odwiedziło blisko 50 tysięcy osób. Wydarzenie to jest nie tylko doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi z branży budowlanej, ale przede wszystkim umożliwia bezpośrednią interakcję między klientem i producentem. Podczas tegorocznej edycji firma Den Braven obecna była na dwóch stoiskach i zaprezentowała się w wyjątkowo atrakcyjnej formule.  Pierwsze ze stoisk miało charakter handlowy – prezentowana była na nim cała oferta produktowa Den Braven, a odwiedzający mogli porozmawiać z ekspertami firmy. Drugie stoisko mieściło się w specjalnej Strefie Testów, która cieszyła się szczególną popularnością wśród odwiedzających. Goście wraz z konsultantami firmy mogli przeprowadzić praktyczne testy produktów Den Braven – różnego rodzaju akrylów, zapachowego silikonu Aromasil oraz wziąć udział w pokazie super silnego kleju Mamut Glue, który klei wszystko wszędzie i natychmiast, udowadniając, że grawitację da się oszukać. Dodatkowo, proponowane były liczne gry multimedialne i zabawy z wykorzystaniem wybranych produktów Den Braven.

Udział w tegorocznych targach BUDMA, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w ramach obchodzonego jubileuszu 40-lecia firmy Den Braven. W tym roku prezentujemy odświeżoną linię naszych markowych produktów, przybliżamy nowości produktowe oraz dzielimy się sukcesem jakim jest rosnące uznanie kleju Mamut Glue w oczach naszych klientów, przypieczętowane nagrodą Top Builder 2014 dla Najlepszego Produktu Budowlanego Roku. Cieszymy się, że mogliśmy tym razem nawiązać bezpośredni kontakt z naszymi odbiorcami, udzielić odpowiedzi na interesujące ich pytania oraz dać możliwość osobistego przekonania się o wyjątkowych właściwościach produktów Den Braven poprzez wypróbowanie ich w praktyce – mówi Wojciech Majchrzycki, Dyrektor firmy Den Braven w Polsce.

www.denbraven.pl

Test kleju Mamut Glue na targach BUDMA

Fot. Den Braven


Początki firmy Den Braven Sealants sięgają 1974 roku, i miejscowości Oosterhout w Holandii. Den Braven East Sp. z o.o. w Polsce, z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania została założona w 1991 roku jako wschodnioeuropejski oddział Grupy Den Braven. Holding Den Braven Sealants jest liderem technologii uszczelnień w Europie, a marka Zwaluw (Jaskółka z j. holenderskiego) jest rozpoznawalna na całym świecie. Terenem działania Den Braven East jest nie tylko Polska, ale i inne kraje Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan i Kazachstan). Od 2000 r. dysponuje również oddziałem w Moskwie. Den Braven East oferuje szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: silikony, piany poliuretanowe, masy uszczelniające, takie jak akryle, kauczuki i butyleny, kleje montażowe, kleje do drewna i paneli, poliuretany,  MS – polimery, kity, fugi, szpachlówki, grunty, impregnaty do drewna, plastyfikatory, środki czyszczące, taśmy dekarskie, taśmy uszczelniające, hydroizolacje, akcesoria do pian poliuretanowych, pistolety ręczne oraz pneumatyczne i akumulatorowe do silikonów, narzędzia. Dzięki uznanej jakości produkty Den Braven znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. Den Braven dysponuje magazynami o powierzchni ponad 5000 miejsc paletowych. Produkty firmy dostarczane są w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Den Braven East
więcej informacji – PRESS BOX{jcomments on}