Domy w Magnolii do zamieszkania jeszcze w maju

Zgodnie z planami spółka Magnolia Polska odda I etap inwestycji Magnolia Lesznowola do użytku już w maju br.  Na I fazę inwestycji składać się będzie 12 domów.  Miesiąc później oddanych zostanie kolejnych 14 budynków.

Docelowo w osiedlu wybudowanych będzie 33 domów.  Inwestycja położona jest w Lesznowoli, zaledwie 20 km od centrum Warszawy oraz 6 km od pobliskiego Piaseczna. Sąsiedztwo kompleksu sosnowych lasów południowej Warszawy, przy jednoczesnej bliskości centrum handlowo – usługowego oraz zaplecza rekreacyjnego i medycznego, to niewątpliwe atuty projektu. Osiedle Magnolia w Lesznowoli to projekt 33 domów o modernistycznej bryle, które charakteryzuje nowatorski oraz funkcjonalny design, jak i wysokie przeszklenia. Do budynków o powierzchni 226 i 276 m kw.  przynależeć będą działki o wielkości od 300 do 600 mkw. Za realizację przedsięwzięcia są odpowiedzialni światowej sławy architekci, na co dzień projektujący w Wielkiej Brytanii, Francji czy Włoszech.

Niewątpliwie osoby, które nabywają nieruchomości luksusowe większą uwagę zwracają na architekturę, nowoczesne rozwiązania poprawiające funkcjonalność domu, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, jak również szereg rozwiązań proekologicznych – twierdzi Martin Gutaj, prezes zarządu Magnolia Polska. Niemniej, za nowy trend na rynku nieruchomości można uznać pojawienie się w większej ilości domów już gotowych do wprowadzenia, a wiosna zdecydowanie sprzyja wyborowi wymarzonej inwestycji.

Na terenie samego osiedla powstaną dostępne dla wszystkich mieszkańców ogrody, edukacyjny plac zabaw dla dzieci oraz budynek usługowy wraz ze sklepem i kawiarnią.

Magnolia Polska

{jcomments on}