Drzwi przesuwne Stolbud Włoszczowa – odmień wnętrze swojego domu

Funkcjonalnie urządzone mieszkanie doceniamy szczególnie wtedy, gdy w domu pojawiają się nowi mieszkańcy, goście lub przybywa nam sprzętu. Drzwi przesuwne Stolbud Włoszczowa w łatwy i niedrogi sposób pomogą nam wygospodarować dodatkową przestrzeń oraz wydzielić nowe pomieszczenia.

Każdy z nas potrzebuje w swoim domu wyraźnej granicy pomiędzy częścią dzienną, użytkowaną wspólnie przez domowników i gości, a częścią prywatną. W mieszkaniach o niewielkim metrażu trudno jest jednak zagospodarować przestrzeń tak, aby je rozdzielić. Montując drzwi przesuwne Stolbud Włoszczowa uzyskamy „ruchome ściany”, które sprawdzą się zarówno w małych mieszkaniach, jak i przestronnych domach.

Więcej miejsca …
Tradycyjne drzwi skrzydłowe po otwarciu zajmują sporo miejsca. Z obawy przed obiciem i ograniczeniem swobody użytkowania, za drzwiami nie stawiamy mebli ani innych sprzętów – w konsekwencji przestrzeń za nimi pozostaje niewykorzystana.  Naścienne drzwi przesuwne Stolbud Włoszczowa pozwolą nam odzyskać utraconą powierzchnię, dzięki której pomieszczenia staną się bardziej ustawne. Dopasowanie drzwi przesuwnych do zaaranżowanego już miejsca będzie wyjątkowo proste. W ramach systemu przesuwnego firma Stolbud Włoszczowa oferuje skrzydła drzwiowe z bogatej oferty drzwi wewnętrznych. Do wyboru mamy więc wykonane z drewna najwyższej klasy produkty,  dostępne w wielu kolorach, z różnymi rodzajami zdobień i przeszkleń.

Oprócz rzeczywistego zwiększenia powierzchni użytkowej, system drzwi przesuwnych Stolbud Włoszczowa pozwala nam osiągnąć efekt optycznego powiększenia pomieszczeń. Otwarte wnętrza są bardziej przestronne, dlatego już na etapie projektowania czy też aranżacji małych pomieszczeń warto przemyśleć kwestię montażu drzwi przesuwnych np. pomiędzy salonem a kuchnią. W czasie przygotowywania posiłków możemy szybko i estetycznie odseparować się od gości oraz domowników, zaś w trakcie przyjmowania gości możemy łatwo ponownie połączyć kuchnię z salonem czy jadalnią. W zależności od naszych potrzeb, w ramach systemu przesuwnego możemy wybrać drzwi jednodzielne lub dwudzielne, z pochwytami okrągłymi lub owalnymi.

… więcej prywatności
Miejsca reprezentacyjne w mieszkaniach często pełnią także funkcję pomieszczeń prywatnych. Pojawienie się małego dziecka w rodzinie i potrzeba wygospodarowania dla niego osobnego pokoju narzuca niejednokrotnie konieczność przeniesienie sypialni rodziców do salonu. Oddzielenie za pomocą gustownych drzwi przesuwnych części dziennej i sypialnej w tzw. dużym pokoju  pozwoli zniwelować dyskomfort związany z mniejszą prywatnością.
Przesuwne drzwi Stolbud Włoszczowa doskonale sprawdzą się również w dużych domach. Dzięki nim oddzielimy obszerny hol od salonu albo jadalnię od kuchni. W efekcie stworzymy bardziej przytulne pomieszczenia, które w razie potrzeby zawsze będziemy mogli ponownie powiększyć.

Składający się z drzwi wewnętrznych, naściennego systemu przesuwnego, maskownicy i pochwytów zestaw do przesuwu skrzydeł drzwiowych firmy Stolbud Włoszczowa stwarza wiele możliwości aranżacji. Odpowiednio dobrany pozwoli odmienić wnętrza naszych domów, bez konieczności dokonywania kosztownych przeróbek budowlanych.

Drzwi przesuwne
Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS
{jcomments on}