Eleganckie toalety w miejscach użyteczności publicznej

Sanitec KOŁO

Standard toalet w biurach, bankach, czy restauracjach wpływa na ogólną ocenę tych miejsc. Dlatego funkcjonalne, a przy tym elegancko zaaranżowane łazienki są niezbędne nie tylko w prywatnych domach, ale również w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

 

Łazienki podobnie, jak biura, poczekalnie i inne ogólnodostępne pomieszczenia zarówno w instytucjach publicznych, jak i prywatnych pełnią ważną funkcję reprezentacyjną. Dlatego też, ich wystrój powinien być estetyczny, a przy tym oryginalny, zgodny z wizerunkiem firmy i jej siedziby. Dzięki kolekcji Cocktail czy umywalkom z serii Style marki KOŁO – toalety będą nie tylko utrzymane w doskonałej czystości, ale także eleganckie.

Przestrzeń w toaletach publicznych
Łazienki w miejscach użyteczności publicznej nie muszą odstraszać swoją „estetyką”. Głęboki kolor farby na ścianach, glazura w stonowanych odcieniach oraz rząd,  ustawionych w pewnej odległości od siebie, umywalek o symetrycznych kształtach to rozwiązanie ciekawe i przyciągające oko. W tego typu aranżacjach sprawdzą się dostępne w ośmiu wersjach umywalki z serii Cocktail. Oparte na formach koła, kwadratu, prostokąta i owalu, stawiane lub wpuszczane w blat będą stanowiły wyrazisty akcent każdej przestrzeni. Niebanalnego stylu dodadzą każdej łazience, nawet tej prywatnej, asymetryczne umywalki z kolekcji Style marki KOŁO. Obłe kształty i duże powierzchnie odkładcze pozwolą w dowolny sposób organizować przestrzeń wokół nich.

– Seria Cocktail jest rozwiązaniem idealnie dopasowanym do przestrzeni publicznych, choć również często wykorzystywanym przez użytkowników indywidualnych szukających niebanalnych rozwiązań. Funkcjonalne i powstałe w oparciu o najnowsze trendy stylistyczne pozwolą znacznie podnieść standard każdej łazienki. Podobnie, jak umywalki asymetryczne z serii Style. Ich nietypowe kształty świetnie wpiszą się w wizerunek nowoczesnej instytucji  – mówi Krzysztof Brzeziński, Product Manager – Ceramika w Sanitec KOŁO.

W ofercie marki KOŁO są również, miski ustępowe, wśród których są modele pasujące do opisanych umywalek. W łazienkach obiektów użyteczności publicznej najbardziej praktyczne są wersje wiszące misek ustępowych. Dzięki temu utrzymanie toalet w czystości jest wyjątkowo łatwe.

Zawsze czyste choć nieosobiste
Jednym z najsłabszych punktów toalet publicznych jest niski poziom czystości. Na powierzchni umywalek zbierają sie zabrudzenia, kamień i osady z mydła, a to znacznie obniża standard każdej łazienki. Seria Cocktail oraz umywalki asymetryczne Style dostępne są z nano-powłoką Reflex KOŁO, dzięki której ich powierzchnie są niezwykle gładkie, a tym samym ograniczają osadzanie się zanieczyszczeń. Ponadto w misach umywalkowych Cocktail zrezygnowano z otworu przelewowego, co znacznie ułatwia ich czyszczenie.

W budynkach użyteczności publicznej zwraca się uwagę na estetyczne wykończenie wszystkich pomieszczeń. Ważny jest odpowiedni, utrzymany na właściwym poziomie wystrój biur, poczekalni, czy nawet korytarzy. Nie należy przy tym zapominać o łazienkach. Wyposażone np. w umywalki Cocktail lub asymetryczne Style oraz miski ustępowe wiszące, czy pisuary firmy KOŁO staną się wnętrzem, którego nie powstydzi się żaden przedsiębiorca.

Umywalki Cocktail  cena od 567 do 795 zł netto
Umywalki asymetryczne Style cena od 188 do 399 zł netto

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl

 


Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek.
Powstała w wyniku przekształcenia i przyłączenia się w 1993 roku ZWS Koło do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia blisko 1500 osób. Zarząd firmy odpowiada za wszelkie działania realizowane w Polsce oraz business unitach regionie Centralnej i Wschodniej Europy, w tym m.in. w Czechach, Słowacji, Rumuni, na Ukrainie I  w Bułgarii.

Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę „Wybór Roku” corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polskiej Ekologii – przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )

{jcomments on}