Drugi numer „Twojego Komfortu” już w kioskach

Sklepy Komfort wydały drugi numer kwartalnika wnętrzarskiego „Twój Komfort”.  Tematyka pisma została rozszerzona  zgodnie z podtytułem „od podłogi do wnętrza”.  Magazyn ukazał się w nakładzie 120 tys. egzemplarzy. Od listopada dostępny jest  w salonach prasowych Inmedio i Kolporter w całym kraju. Pismo jest dystrybuowane bezpłatnie, jako dodatek do innych tytułów wnętrzarskich i kobiecych.

„Twój Komfort” to prekursorski magazyn wnętrzarski, prezentujący podłogę jako kluczowy element aranżacji wnętrza –  nie tylko funkcjonalny czy praktyczny, ale także atrakcyjny wzorniczo a nawet modny. Celem pisma jest prezentacja najnowszych trendów w podłogach, zapoznanie czytelników z bogactwem dostępnych w branży wzorów, materiałów, faktur i kolorów, oraz zainspirowanie do zmiany aranżacji swojego mieszkania.

Drugi numer "Twojego Komfortu" już w kioskach

Nowa rozszerzona formuła

Zgodnie z pierwotnymi założeniami i w myśl hasła „od podłogi do wnętrza”, w drugim wydaniu magazynu, tematyka ewoluuje w kierunku prezentowania kompleksowych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz. Planowanie wystroju rozpoczynamy bowiem od podłogi, ale na niej nie poprzestajemy. Kolor ścian, styl mebli i dodatków musi z nią korespondować. 

Utrzymana została objętość magazynu  – 106 stron oraz jego  podział na główne działy tematyczne: Trendy i Nowości (w nim m.in. relacja z targów w Paryżu i Brukseli), Stylowe Inspiracje (tu m.in. prezentacja modnego stylu japońskiego)  oraz Praktyczny Poradnik (zdominowany przez porady dotyczące przedświątecznych porządków i dekoracji okiennych). Obok wszystkich prezentowanych w piśmie produktów pojawiają sie linki do oferujących je sklepów. To kolejna zmiana wprowadzona w drugim numerze, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom czytelników.

Do każdego egzemplarza dołączony został świąteczny upominek –  karta rabatowa ze zniżką na wszystkie dywany  dostępne w sieci sklepów Komfort.

Większy zasięg dystrybucji
Drugi numer „Twojego Komfortu” jest dostępny od listopada br.  w sieci salonów prasowych Inmedio i Kolporter na terenie całego kraju. Jest dodawany bezpłatnie do wszystkich zakupionych tytułów wnętrzarskich oraz wybranych magazynów kobiecych. Do kiosków trafiło 100 tysięcy egzemplarzy.  Pozostała część nakładu  trafi m.in. do współpracujących z Komfortem klientów sieci meblowych, firm developerskich, biur architektonicznych. Magazyn będzie także dostępny w punktach informacyjnych Komfortu w wybranych centrach handlowych (do końca roku w CH M1 w Zabrzu, w CH M1 w Poznaniu, w CH Auchan w Legnicy, w CH Auchan w Rumii, w CH M1 w Czeladzi, w CH Karolinka w Opolu, w CH Carrefour w Czyżykach – Krakowie).
Pismo można także zamówić nieodpłatnie za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa www.twoj.komfort.pl oraz sklepu internetowego www.komfort.pl .

Kolejne numery planowane są na 2010 rok.

Wydawca
Drugi numer powstał we współpracy z firmą Direct Publishing Polska, która jest wiodącym wydawcą publikacji typu custom publishing.

Właścicielem tytułu jest firma Sklepy Komfort SA.

 


Firma Sklepy KOMFORT S.A., ekspert w dziedzinie podłogowych materiałów wykańczania wnętrz, powstała w 1992 roku w Szczecinie. W ciągu 17 lat działalności spółka stała się nowoczesną siecią handlową, liczącą ponad 130 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski. W kwietniu 2007 r. sieć przeszła na własność funduszu Polish Enterprise Fund VI zarządzanego przez Enterprise Investors, zaś w sierpniu 2007 roku przejęła od duńskiego koncernu Taeppeland Holding, jednego ze swych największych rywali rynkowych, sieć sklepów Topwert Świat Dywanów.  W 2008 r. KOMFORT otworzył nowe biuro w Łodzi, dokąd przeniósł centralę operacyjną, aby skuteczniej zarządzać siecią sklepów. W Strykowie pod Łodzią ulokowany jest należący do spółki największy i najnowocześniejszy magazyn dystrybucyjny wykładzin zrolowanych w Europie Środkowej. KOMFORT zatrudnia w Polsce ponad 1300 pracowników.
W 2008 roku KOMFORT zaczął rozwijać sieć poprzez franczyzę. Sklepy franczyzowe są otwierane w miastach 25 – 70 tys. mieszkańców. Obecnie sieć partnerska liczy 17 salonów.

Od marca 2009 działa pierwszy zagraniczny sklep sieci KOMFORT. Został otwarty w czeskim Olomoucu. W listopadzie został otwarty drugi sklep – w Pilźnie. W 2010 roku planowane są kolejne otwarcia w Czechach i na Słowacji.
Sieć posiada łącznie już 140 salonów.
W maju 2009 roku firma rozpoczęła proces poszerzania swojej oferty o kolejne branże wyposażenia wnętrz – tkaniny dekoracyjne, drzwi oraz schody.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)

{jcomments on}