Firma Convector zdobywcą „Złotego Laura Małopolski”

21 października 2009 r. w położonej w zamkowej scenerii restauracji „U Ziyada” w Krakowie firma Extreme Sp. z o.o. producent grzejników marki Convector odebrała prestiżową nagrodę „Złoty Laur Małopolski”.

Konkurs na „Złoty Laur Małopolski” organizowany przez Małopolskie Biuro Promocji przy WKTiR w Krakowie to akcja promocyjna, która co roku wyróżnia najlepszych producentów w Małopolsce. Konkurs jest wartościowym wyróżnieniem i najlepszym dowodem potwierdzającym rozwój nagrodzonych firm. Dzięki niemu zostają docenieni nie tylko właściciele firm, ale również ich pracownicy, którzy dokładają wszelkich starań, aby firmy w których pracują zaznaczyły swoją obecność na rynku.

 Firma Convector zdobywcą "Złotego Laura Małopolski"

Na uroczystości spotkali się przedstawiciele WKTiR Kraków, laureaci nagrody oraz zaproszeni goście. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił Wicewojewoda Małopolski Stanisław Sorys, który wręczał właścicielom wyróżnionych firm statuetki, gratulując im doskonałych efektów ciężkiej pracy.

„Niezmiernie cieszymy się z przyznanej nam nagrody „Złotego Laura Małopolski”. Tym samym doceniona została nasza idea tworzenia produktów jak najlepiej odpowiadających potrzebom klientów. Produkty naszej firmy łączą w sobie nie tylko jakość i korzystną cenę, ale  są przede wszystkim symbolem estetyki i energooszczędności wśród urządzeń grzewczych.
Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia wysoką klasę produkowanych wyrobów, które spełniają wszelkie wymagania aktualnie obowiązujących norm i przepisów” – mówi Jerzy Rusek, Prezes Zarządu firmy Extreme Sp. z o.o.

 Nagrodzone firmy to przedsiębiorstwa, które wprowadzają innowacyjne rozwiązania, kierują się profesjonalizmem oraz stosują zasady etyki zawodowej. Ponadto charakteryzują się najwyższą jakością produkowanych wyrobów lub świadczonych usług, posiadają jasne perspektywy rozwoju firmy, nierzadko prowadzą działalność charytatywną. Firma Extreme Sp. z o.o. produkująca grzejniki centralnego ogrzewania marki Convector sprostała stawianym wymaganiom i została doceniona za swoje zaangażowanie. Jej wieloletnie doświadczenie i nieprzerwana obecność na rynku zaowocowała uznaniem wśród rzeszy zadowolonych klientów. Doświadczenie i otwartość na potrzeby sprawia, że firma jest w stanie sprostać wymaganiom różnego typu inwestorów, począwszy od właścicieli domków jednorodzinnych, przez pensjonaty, hotele po duże inwestycje biurowe.

 

 

 Konkurs „Złoty Laur Małopolski” to już tradycja. Statuetki przyznawane są corocznie, a imprezy, podczas których następuje ich wręczenie, w środowisku biznesowym zasłużyły już sobie na miano prestiżowych. Zdobycie nagrody przez firmę nie tylko umocni jej pozycję na rynku, ale również podniesie jej rangę. Złote laury stały się doskonałą rekomendacją dla przyszłych kontrahentów, są potwierdzeniem profesjonalizmu oraz tworzą wiarygodny obraz biznesu.

Źródło: Extreme Sp. z o.o., www.convector.pl

{jcomments on}