Funkcjonalna kuchnia z bateriami Grupy Armatura

Kuchnia to miejsce, w którym na co dzień spotykają się wszyscy domownicy. Tutaj przygotowujemy razem posiłki, spożywamy je i sprzątamy po nich. Ważne jest więc aby była funkcjonalnie zaaranżowana. Drobnym, lecz niezwykle istotnym elementem kuchennego wyposażenia jest bateria. Jaką wybrać i czym się kierować, jeśli oferta producentów jest bardzo szeroka?

Miejsce zlewozmywaka a typ baterii
Istotnym czynnikiem wpływającym na wybór baterii jest miejsce jej montażu. Od tego zależy, czy zdecydujemy się na model ścienny czy stojący. Przy ścianie można zastosować oba rodzaje baterii. Z kolei pod oknem oraz na wyspie najczęściej montuje się baterie stojące. Wiodący na rynku producent armatury sanitarnej, Grupa Armatura, oferuje bardzo szeroki wybór baterii kuchennych, m.in. z serii Diament, Brylant oraz modele indywidualne Omega, Sigma i Delta. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klienci znajdą w asortymencie firmy elegancki i funkcjonalny model, który idealnie wkomponuje się w aranżację ich kuchni.

Piękne i funkcjonalne
Grupa Armatura udowadnia, że piękno może iść w parze z funkcjonalnością. Wszystkie baterie krakowskiego producenta cieszą oczy użytkowników nowoczesnym designem oraz wykonaniem z materiałów najwyższej jakości. Jednym z niezwykle praktycznych rozwiązań zastosowanych przez projektantów Grupy Armatura w eleganckiej baterii stojącej Sigma jest wyciągana wylewka. Pozwala ona na bezproblemowe i łatwe napełnienie wysokich naczyń oraz dokładne umycie warzyw czy owoców.

Osoby chcące wnieść nieco więcej blasku do swojej kuchni mogą wybierać spośród dwóch wyjątkowych serii: Diament i Brylant (kolekcja Premium Class). Kamienie szlachetne stały się inspiracją dla projektantów modeli z tych dwóch serii. Choć diamenty i brylanty zazwyczaj uwielbiane są przez kobiety, baterie Diament i Brylant na pewno przypadną do gustu także mężczyznom.

Ekonomiczna kuchnia
Wybierając elementy wyposażenia kuchni warto zwrócić uwagę na produkty, które umożliwiają kontrolowanie przepływu wody. Grupa Armatura posiada w swojej ofercie baterie z wmontowanym w wylewkę systemem dwustrumieniowym. Z jego pomocą możemy ręcznie regulować strumień wody, ustawiając go nawet na bardzo delikatny. Oszczędność wody zapewniają także baterie jednouchwytowe. Pozwalają one na szybką regulację temperatury, bez zbędnego odprowadzania zbyt zimnej lub gorącej wody.

Grupa Armatura oferuje bardzo bogatą gamę baterii kuchennych, dzięki temu każdy z pewnością dobierze odpowiedni model, zgodny z jego potrzebami i gustem. Ponadto dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w procesie produkcji, baterie Grupy Armatura cechuje najwyższa jakość wykończeń (producent daje sto lat gwarancji na elementy odlewane).

Producent: Grupa Armatura
www.kfa.pl

 

{jcomments on}