Pierwsze w Krakowie biura na własność

Firma Wawel Service rozpoczyna sprzedaż powierzchni biurowych w inwestycji Wielicka Business Park w Krakowie. Nowoczesny biurowiec o standardzie A powstanie w Krakowie przy ul. Wielickiej. Pierwszym etapem inwestycji jest sześciokondygnacyjny budynek o powierzchni  ponad 5 000 mkw, w którym znajdą się biura o najwyższym standardzie wykończenia.

Sprzedaż samodzielnych lokali w  budynku biurowym to zupełnie nowa propozycja na krakowskim rynku nieruchomości.  Przedsiębiorca, który dotychczas najmował powierzchnię biurową może stać się jej właścicielem, a wydatki czynszowe przeznaczyć na spłatę kredytu. Warto zaznaczyć, że w naszym projekcie cena sprzedaży została ustalona na poziomie pozwalającym sfinansować nabycie lokalu kredytem, którego  rata jest niższa niż wyniósłby czynsz – mówi Bartłomiej Rzepa, Prezes Wawel Service.

Budynek stanowi przykład harmonijnego połączenia odważnych rozwiązań architektonicznych i nowoczesnej technologii. Wielicka Business Park będzie oferował całodobową ochronę i monitoring, nowoczesne systemy telekomunikacyjne, tarasy widokowo-wypoczynkowe oraz pełną klimatyzację.

Pierwszy etap inwestycji zostanie ukończony w I kwartale 2011 roku. W kolejnym etapie zrealizowany zostanie projekt budynku o powierzchni ponad 7000 mkw.

Times Square
{jcomments on}