Galeria Tarnovia już wkrótce powita klientów

25 listopada br. w Tarnowie nastąpi oficjalne otwarcie Galerii Tarnovia. Jej inwestorem jest firma TK Development. Będzie to pierwsze centrum handlowo-usługowe w mieście. Pod jego dachem znajdą się sklepy znanych polskich i zagranicznych marek oraz punkty usługowe i gastronomiczne.

Galeria Tarnovia zlokalizowana jest w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 149. To dwukondygnacyjny budynek, którego powierzchnia całkowita wynosi 36.500 m2. Na powierzchni handlowej, liczącej 16.550 m2, znajdzie się 115 sklepów i lokali usługowych. Ofertę Galerii dopełni baza lokali gastronomicznych.

Galeria Tarnovia już wkrótce powita klientów

„Brakowało w Tarnowie takiego miejsca, jak Galeria Tarnovia, która powstaje z myślą o tym, by wypełnić istniejącą lukę. Będzie to pierwszy obiekt w mieście mający w swej ofercie tak szeroką gamę punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. Odwiedzając Galerię będzie można bowiem nie tylko kupić odzież czy obuwie, ale również dobrze zjeść, zrobić codzienne zakupy spożywcze, zaopatrzyć się w sprzęt RTV/AGD/IT, skorzystać z usług biura podróży, banków, optyka, salonu fryzjerskiego lub jubilera, wymienić walutę bądź dokonać poprawek krawieckich. Mamy nadzieję, że dzięki temu Galeria Tarnovia spełni oczekiwania i zaspokoi potrzeby tarnowian – naszych przyszłych klientów” – mówi Monika Szostek, Marketing Manager TK Development.

Mieszkańcy miasta znajdą w Galerii Tarnovia sklepy takich krajowych i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych, jak: 5-10-15, Camaieu, Carry, CCC, Deichmann, H&M, Monnari, New Yorker, Orsay, ReKids, Reserved, Ryłko, Venezia, Vistula czy Wólczanka.

Szeroką ofertę produktów spożywczych zaoferuje główny najemca obiektu – sklep Bomi, należący do jednej z największych i najprężniej działających sieci delikatesów w Polsce. Zajmie on powierzchnię 2.650 m2.

Kosmetyki i inne produkty codziennego użytku kupimy w drogerii Rossmann oraz perfumerii Douglas. Niewątpliwie atutem tarnowskiego centrum handlowo-usługowego będzie skupienie pod jednym dachem sklepów oferujących sprzęt elektryczny, elektroniczny i komputerowy: Euro RTV AGD, Vobis i Komputronik oraz salonów operatorów komórkowych. Galerię Tarnovia wyróżniać też będzie oferta gastronomiczna. Złożą się na nią restauracje serwujące dania kuchni polskiej, włoskiej i śródziemnomorskiej, a także kawiarnie, cukiernie i herbaciarnia.

Galeria Tarnovia, zaprojektowana przez Agencję Projektową A4, będzie łatwo dostępna zarówno dla użytkowników komunikacji miejskiej (kilka linii autobusowych), jak i zmotoryzowanych, na których czeka aż 440 miejsc parkingowych.

TK Development

 

{jcomments on}