Nowe wymagania energooszczędności – remonty i modernizacje – dokumentacja i kontrole

Archeton Sp. z o.o., firma architektoniczna, a jednocześnie wydawca katalogów z projektami domów „Dom na miarę” i „Projekty domów” oraz serwisów: archeton.pl i domnamiare.pl, objął patronatem II Ogólnopolski Kongres Zarządców i Administratorów Nieruchomości. Nowe wymagania energooszczędności – remonty i modernizacje – dokumentacja i kontrole.

Organizatorem kongresu jest Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o. Wśród zaproszonych ekspertów znajdą się pracownicy Ministerstwa Infrastruktury. Przedstawiciele Nadzoru Budowlanego i Straży Pożarnej oraz członkowie organizacji branżowych omówią plany i działania w zakresie energooszczędności, kosztów ochrony cieplnej budynków oraz wymagań w zakresie termomodernizacji.

– W obliczu ciągłej zmiany przepisów prawa budowlanego pojawia się wiele znaków zapytania co do ich interpretacji i sposobów wdrożenia. Rozmowa i porady fachowców z pewnością pomogą wyjaśnić wiele wątpliwych kwestii i okażą się niezbędne przy obsłudze klienta – mówi Robert Pierzchała Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ARCHETON Sp. z o.o. – Dlatego tez decydowaliśmy się na udzielenie temu wydarzeniu wsparcia medialnego.

Kongres odbędzie się 24 listopada br. w Warszawie. Główne tematy tego spotkania dotyczyć będą zmienionych wymagań prawnych dotyczących energooszczędności w budynkach, a także remontów i termomodernizacji wg najnowszych wytycznych. Dowiemy się także jak zwiększyć energooszczędność budynków, ochronić cieplnie budynki, jakie są koszty, zasady rozliczania i wymogi prawa, jaka jest wymagana dokumentacja techniczna budynku przy ocenie stanu energooszczędności, jak przebiega kontrola Nadzoru budowlanego i Państwowej Straży Pożarnej. Będą to przede wszystkim praktyczne porady ekspertów do wykorzystania na gruncie współpracy z klientami. Więcej informacji o kongresie na http://www.kongres-nieruchomosci.pl/

Źródło: www.archeton.pl
{jcomments on}