Grupa PETECKI Diamentem Polskiej Innowacyjności 2016

Mamy przyjemność poinformować, że Grupa PETECKI otrzymała Statuetkę Diament Polskiej Innowacyjności 2016.  Wręczenie nagrody miało miejsce 30 września w Warszawie podczas uroczystej gali SYLWETKI I MARKI POLSKIEJ GOSPODARKI 2016. Gala była uwieńczeniem targów Polish Brands EXPO 2016.

Diament Polskiej Innowacyjności 2016 to wyróżnienie dla Grupy PETECKI za innowacyjny produkt bramy segmentowej PETECKI | FUTURE 80. Kapituła konkursu doceniła zalety produktu takie jak: bezpieczeństwo, energooszczędność, odporność na korozję, nowoczesny i ponadczasowy design, wygodną i prostą obsługę, wytrzymałość i bezawaryjność oraz komfort dla całej rodziny.

W imieniu Grupy PETECKI nagrodę odebrał Dyrektor Generalny Pan Grzegorz Sałek. Jednocześnie Dyrektor był jednym z ekspertów podczas branżowego panelu dyskusyjnego Polish Business Forum 2016.

Diament Polskiej Innowacyjności to synonim nowoczesnej myśli technologicznej polskich przedsiębiorców. Nagroda przyznawana jest za produkt lub usługę podmiotom, które podejmują działania i stosują unikatowe rozwiązanie w zakresie prowadzonej działalności.

Dla Grupy PETECKI, takie wyróżnienie to prestiż w oczach konkurencji oraz wyraz zaufania partnerów  i klientów. Otrzymanie Statuetki Diament Polskiej Innowacyjności 2016 pozwoli Grupie PETECKI na spojrzenie na własne możliwości, wyciągnięcie odpowiednich wniosków, zarysowanie planów na przyszłość, które umacniają pozycję Grupy na rynku.

Nagroda pozwoli na jeszcze lepsze kreowanie pozytywnego wizerunku oraz opinii o Grupie. W aspekcie marketingowym wyróżnienie daje możliwość efektywnej promocji produktów Grupy.

PETECKI.eu (PRESS BOX)