KRISPOL „PODKRĘCA OBROTY” w nowym programie dla Partnerów


KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, wystartował z nowym, unikalnym programem angażującym Partnerów Handlowych.

„WSPÓLNIE PODKRĘCAJMY OBROTY” to nowa akcja skierowana do Partnerów Handlowych KRISPOL. Na najlepszych uczestników programu czeka emocjonujący finał i gra o wysoką stawkę. W puli nagród m.in. profesjonalny dron, vouchery turystyczne, ekskluzywne kino domowe oraz nagroda główna – samochód osobowy.

Premierowa prezentacja programu miała miejsce podczas jesiennej Konferencji Salonów KRISPOL. Nawiązująca do tematyki programu oprawa pozwoliła poczuć przedsmak czekających na uczestników emocji. Wrześniowa edycja konferencji była kolejnym strategicznym spotkaniem przedstawicieli firmy KRISPOL z kluczowymi Partnerami firmy. Odbywają się one cyklicznie, stwarzając przestrzeń do dyskusji, wymiany opinii, podsumowań, a także prezentacji planów na przyszłość i generowania nowych pomysłów.

Tegoroczna jesienna edycja konferencji była okazją do prezentacji nowego programu partnerskiego. Spotkanie przebiegło też w dużej mierze pod znakiem podsumowań i relacji z licznych aktywności związanych z nawiązaniem współpracy z Ambasadorem marki, Łukaszem Piszczkiem – mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej. – Rozmach dotychczasowych działań w rynku był ogromny. Podziękowaliśmy Partnerom za ich ogromne zaangażowanie i kreatywność. Z dumą przedstawiliśmy także efekty ciężkiej pracy naszych konstruktorów, czyli szereg zmian i usprawnień wprowadzonych do naszych wyrobów w ciągu minionych miesięcy. To był intensywny czas dla zespołów Działu Handlowego, Zarządzania Produktem oraz Marketingu. Przed nami szczyt sezonu i kolejne gorące miesiące. Program „WSPÓLNIE PODKRĘCAJMY OBROTY”  jest tylko jednym z elementów strategii przygotowanej na ten okres.

Program „WSPÓLNIE PODKRĘCAJMY OBROTY”  jest realizowany przez firmę KRISPOL we współpracy z Jobdone marketing & sales support.KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

KRISPOL (press box)