Idealne miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich

Jest w Warszawie miejsce idealne do zamieszkania dla rodzin, które posiadają lub planują posiadać dzieci. Miejsce to cechuje cisza, spokój i bliskość placówek edukacyjnych, a także dużej  liczby ośrodków rekreacyjnych. To Wilanów Zawady, warszawska dzielnica, która ma wiele do zaoferowania swoim przyszłym mieszkańcom.       

Niejeden rodzic poszukując domu, kieruje się wygodą zarówno swoją, jak i swoich pociech. Wilanów Zawady oferuje wszystko to czego potrzebuje wymagająca rodzina z dziećmi. Bliskość terenów zielonych, ośrodków kulturalnych, kompleksu pałacowo-parkowego to jedne z ważniejszych zalet tej okolicy. Mimo niezaprzeczalnych atutów dzielnica ta pozostaje nieodkryta – nie ma tutaj wielu nowych projektów mieszkaniowych czy rezydencjalnych.

Osoby, które zdecydują się na zamieszkanie w tej części miasta, znajdą ciszę i spokój. Ta nieskrępowana atmosfera jest dużą zaletą – pozwala odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie pozostać w centrum wydarzeń, gdyż Wilanów Zawady leży w stosunkowo bliskiej odległości od centrum Warszawy.     

Deweloperzy, którzy inwestują w tej dzielnicy, podkreślają jej specyfikę realizując wyjątkowe projekty, pretendujące do miana ekskluzywnych. Posiadłości na Wilanowie Zawadach nie należą bowiem do najtańszych. Jednak nie tylko zasobność portfela charakteryzuje osoby planujące zakup domu w tej dzielnicy. Wilanów Zawady wybierają ludzie aktywni, posiadający rodziny, ceniący wyjątkową atmosferę tego miejsca.

Doskonałym przykładem jest luksusowe osiedle Lawendowe Ogrody, które realizuje AMB Group Polska. Wyjątkowa lokalizacja osiedla zapewni jego przyszłym mieszkańcom możliwość korzystania ze wszystkich atutów dzielnicy. W pobliżu znajduje się stadnina koni, strzelnica golfowa, fitness kluby oraz korty tenisowe. Tereny zielone, które otaczają osiedle, a także bliskość Wisły zapewniają idealne warunki do spacerów czy rowerowych wycieczek. Jednak to nie wszystko.

Dla rodzin, które tu zamieszkają równie ważna, jeśli nie ważniejsza, będzie bliskość ośrodków dydaktycznych, przedszkoli i żłobków. Placówki te są w Warszawie przepełnione. Wilanów Zawady nie ma takiego problemu, dzięki czemu jest coraz chętniej wybierany przez rodziców szukających domu w podmiejskiej dzielnicy – mówi Barbara Bratko z agencji Uni-Group Nieruchomości.

Decydując się na realizację Lawendowych Ogrodów w Wilanowie Zawadach, pragnęliśmy zapewnić przyszłym lokatorom dostęp do wszystkiego tego, co jest niezbędna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W Warszawie nie ma wielu takich miejsc. – podsumowuje Michał Michałowski, prezes zarządu AMB Group Polska, tłumacząc z jakiego powodu jego firma wybrała tę lokalizację.


Lawendowe Ogrody to kameralne osiedle, które powstaje w prestiżowej dzielnicy Warszawy – Wilanowie Zawadach, przy rogu ul. Bruzdowej i Zaściankowej, około 20 minut od centrum miasta. Na powierzchni 1,7 ha stanie 20 domów bliźniaczych o powierzchni 344 metrów kwadratowych każdy. Cena za metr kwadratowy waha się od 5 950 do 6 550 złotych. Wille posiadają przestronny salon, 7 sypialni, 4 łazienki, sale kina domowego, pokój fitness, duży (ponad 40m2) garaż na dwa samochody. Budynki mają trzy kondygnacje – parter, piętro oraz poddasze. Powierzchnia działek wynosi od 600 do 800 m2.

www.lawendoweogrody.pl

Ciszewski Financial Communications
{jcomments on}