Accanto FM Gawin – w krainie miękkości

Salon to miejsce, w którym spędzamy mnóstwo czasu bawiąc się, spotykając ze znajomymi, ale przede wszystkim wypoczywając. Aby w równym stopniu zadbać o estetykę i o funkcjonalność pomieszczenia warto wybrać nowy narożnik Accanto FM Gawin.

Urządzając salon wypełniamy go eleganckim meblami o reprezentacyjnym wyglądzie. Jednak naszej uwadze umyka nieraz najważniejsza funkcja tego pomieszczenia – wygoda osób, które mają w nim odpoczywać. Wnętrze zaaranżowane zbyt formalnie może wywoływać uczucie skrępowania i w konsekwencji niechęć do spędzania w nim czasu. Złotym środkiem w połączeniu elegancji i przytulności jest nowa propozycja Fabryki Mebli GAWIN – narożnik Accanto. Ten niezwykle miękki i wygodny mebel został stworzony z myślą o osobach ceniących wygodę użytkowania i niepowtarzalny styl.

Miejsce tuż obok sypialni
Wychodząc rano z sypialni intuicyjnie poszukujemy przytulnego zakątka, w którym powoli przebudzimy się z nocnych marzeń przy kubku gorącego kakao i dźwiękach dobrej muzyki. Wygodny narożnik Accanto, w salonie wypełnionym mlecznym światłem zimowego świtu, to idealne miejsce na poranny relaks, który jest podstawą dobrego startu w nowy dzień. ,

Pluszowy dywan, kominek roztaczający tajemniczy blask i perski kot mruczący na narożniku Accanto – czego chcieć więcej w mroźny, zimowy wieczór? Popijając lampkę wina i zanurzając się w miękkim obiciu przestronnego mebla przygotujemy się do snu. Narożnik Accanto, obity przyjemną w dotyku tkaniną pełni funkcję ciepłej wyspy spokoju w zimową noc. Głębokie siedzisko, szerokie podłokietniki i miękkie kwieciste poduszki pozwolą wygodnie ułożyć ciało w kojących chwilach wyciszenia. Narożnik Accanto zapewni spokojny sen odwiedzającym nas znajomym. Zastosowanie mechanizmu rozkładania typu DL, sprawia że mebel salonowy w parę sekund i bez wysiłku przekształca się w dwuosobowe łoże.

Dyskretny urok wygody

Narożnik Accanto wypełni każdy salon atmosferą ciepła domowego ogniska. Połyskujący szemil perski w zestawieniu z satynowym blaskiem kwiecistych poduszek roztacza niepowtarzalny nastrój ukrytej tajemnicy i błogiego spokoju. Użyte materiały obiciowe w ciepłych kolorach ziemi gwarantują, że mebel zaprezentuje się doskonale zarówno w świetle dziennym jak i roztaczanym wieczorem przez migoczące świece. Ciekawy kształt podłokietników oraz wyprofilowane brzegi siedzisk nadają sylwetce mebla oryginalności. Narożnik Accanto jest doskonałym wyborem do stosunkowo niskich pomieszczeń – jego niewielka wysokość pomoże optycznie je podwyższyć. Produkt jest dostępny w gamie tkanin ze wzornika materiałów obiciowych FM Gawin oraz w mniejszych rozmiarach.

Producent: Fabryka Mebli Gawin
Narożnik Accanto orientacyjna cena: 2385 zł brutto

Więcej informacji na temat produktów Fabryki Mebli Gawin dostępnych jest pod adresem www.gawin.pl.

Fabryka Mebli Gawin

 

{jcomments on}