Innowacyjna Amica

W życiu liczy się wiele rzeczy. Jedne bardziej, inne mniej – jak to w życiu. Do tych lepszych należą takie, które to życie ułatwiają, na przykład wynalazki. Koło, żarówka czy telefon spowodowały epokowe zmiany, bez których trudno sobie wyobrazić współczesność. A myśląc z kolei o przyszłości, też przecież trzeba zdać sobie sprawę z tego, że będzie wyglądała inaczej niż to, co widzimy wokół siebie dziś.

Postęp technologiczny sprawia, iż życie pod wieloma względami staje się łatwiejsze, a kolejne innowacje mają jeszcze bardziej je ułatwiać. Widać to choćby w branży AGD. Każda wchodząca na rynek generacja sprzętu przynosi ze sobą rozwiązania nieznane w starszych modelach. Taka idea przyświeca właśnie Amice – nowe urządzenie, to kolejna innowacja i następny krok na drodze postępu. Kilka ciekawych rozwiązań już teraz zasługuje na szczególną uwagę.

Pierwsze, o którym trzeba tu wspomnieć, to płyta indukcyjna Plug&Play. O tym, że indukcja to najnowocześniejszy obecnie sposób gotowania, nie trzeba dzisiaj nikogo przekonywać. Jednak ze względu na konieczność podłączania urządzenia do wysokiego napięcia, rozwiązanie to było dostępne dla stosunkowo małej grupy użytkowników. Teraz, dzięki płycie indukcyjnej Plug&Play, to rozwiązanie jest dostępne dla szerokiej grupy konsumentów. Urządzenie bowiem działa bez konieczności podłączenia wysokiego napięcia (tzw. siły). Wystarczy podłączyć je do zwykłego gniazdka, jak czajnik, czy żelazko. W praktyce oznacza to, że urządzenia te mogą być teraz montowane w większości mieszkań, a nowoczesne rozwiązanie, jakie było jeszcze niedawno dostępne dla wybrańców, staje się powszechne.

Kolejne innowacyjne rozwiązanie zostało zastosowane w piekarnikach. Inteligentny I-Cook Timer nie tylko pomoże przygotować ulubione potrawy, ale także podpowie, jakie ustawienia będą do tego optymalne. Amica stworzyła to urządzenie z myślą o tych osobach, które same lubią gotować i otwarcie podchodzą do nowości technologicznych, ufając fachowcom. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość zapisania i zapamiętania ustawień dla ulubionych potraw. Jeżeli dołożymy do tego możliwość wyboru koloru wyświetlacza, prostą i intuicyjną obsługę, dojdziemy do wniosku, że nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy mógł nie tylko zdobywać kulinarne szlify. Dzięki I-Cook Timerowi bowiem każdy może mieć osobistego asystenta pieczenia, który dostarczy porcję własnych inspiracji. Intuicyjna obsługa i wysoki poziom interaktywności sprawia, że I-Cook Timer przybliża nas do wzorca, jaki ma się na myśli, gdy pracując w kuchni, marzy się o idealnym piekarniku.

System czyszczenia piekarnika Aqualytic docenimy, kiedy przyjdzie czas wyczyszczenia piekarnika. Aqualytic pozwala bez trudu usunąć wszelkie zabrudzenia z wnętrza piekarnika. System ten sprawia, że czyszczenie komory piekarnika staje się łatwe i szybkie dzięki gładkiej strukturze emalii AquaRealEase®. Wystarczy wlać na dno piekarnika0,5 lwody, ustawić temperaturę na 90 stopni C i odczekać 30 minut. Można też wlać wodę i włączyć funkcję Clean na wyświetlaczu. Para wodna wniknie między zanieczyszczenia a ścianę piekarnika, w wyniku czego zalegające zanieczyszczenia staną się łatwe do usunięcia. Teraz naprawdę można skupić się na przyrządzaniu smacznych dań.

Już na przykładzie tych kilku rozwiązań, zastosowanych w urządzeniach Amiki, widać, że kto kupuje Amikę, stawia jednocześnie na interaktywność oraz innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu ma nie tylko dostęp do najnowocześniejszej technologii, ale także korzysta ze sprzętu, który został wymyślony po to, aby ułatwiać życie.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX){jcomments on}