Jakie drzwi do salonu a jakie do łazienki?

Każde pomieszczenie w domu ma swoje przeznaczenie. W kuchni jemy, w salonie przyjmujemy gości, w sypialni odpoczywamy, a w łazience dbamy o swoje ciało. Dlatego kupując drzwi kierujmy się ich wzornictwem, ale także funkcją wnętrza, do którego są wybierane.

Salony RuckZuck posiadają w sprzedaży wiele modeli skrzydeł drzwiowych. Pełne, z przeszkleniem, z ozdobnymi listwami lub kasetonami frezowanymi, nowoczesne, klasyczne, a także uniwersalne. Dzięki tak bogatej ofercie drzwi, jaką znajdziemy w punktach handlowych sieci, z łatwością dopasujemy je do wybranych pomieszczeń.

Na straży prywatności
W łazience, sypialni, a nawet gabinecie domowym zależy nam na ciszy i spokoju. Ważne jest aby aranżacja tych miejsc dawała poczucie ciepła i bezpieczeństwa, tak niezbędnych do odprężenia się, czy skupienia uwagi. Dlatego do tych pomieszczeń warto wybrać sprawiające wrażenie masywnych, utrzymane w ciemniejszej tonacji skrzydła drzwiowe z małą ilością przeszkleń (lub całkowicie ich pozbawione). Pozwolą one nam pozornie odciąć się od świata zewnętrznego i stworzyć prywatną, domową enklawę. We wnętrzach utrzymanych w stylu klasycznym ciekawym rozwiązaniem będą dostępne w salonach RuckZuck drzwi bez szklenia Malaga HR lub New Line marki Classen. Z kolei do aranżacji nowoczesnych interesującą propozycją są skrzydła drzwiowe Ariadna HR z ułożonymi pionowo kasetonami frezowanymi lub model Tetyda z podwójnym wąskim szkleniem, czy pełny z listwami ozdobnymi do sypialni. Natomiast do łazienki najlepiej wybrać drzwi z grupy Modern z pojedynczym szkleniem w ich górnej części oraz tulejami, kratką lub podcięciem wentylacyjnym dla właściwego przepływu powietrza.

Dla ozdoby
Dostępne w salonach RuckZuck drzwi dzięki wielości wzorów i dekorów stanowić mogą również element dekoracyjny danego wnętrza. Biorąc pod uwagę fakt, że w salonie, kuchni i jadalni są one raczej dodatkiem do całości możemy pozwolić sobie na zakup bardziej wyszukanego modelu. Eleganckie skrzydło drzwiowe Latona HR z trzema mlecznymi szybami oraz okleiną klon 2k lub równie ciekawy model Malaga HR z poczwórnym szkleniem z pewnością stanowić będą interesujący akcent w klasycznie urządzonych salonach. Natomiast do awangardowego pokoju nastolatka idealne będą drzwi Andromeda z szerokim szkleniem biegnącym przez całą ich długość. Skrzydła drzwiowe tego typu nie tylko zdają się być niezwykle lekkie, ale przepuszczają również więcej światła, rozjaśniając oraz dodając uroku nawet małym, ciemnym pokojom.

W salonach RuckZuck każda kolekcja (oprócz drzwi Andromeda) charakteryzuje się tym, że znajdziemy w niej zarówno modele ze szkleniem, jak i pełne. Dlatego nie musimy martwić się o to, czy drzwi do łazienki będą pasowały do tych z salonu. Łatwiej będzie nam dzięki temu stworzyć spójną aranżację w mieszkaniu. Ponadto skrzydła drzwiowe marki Classen oferowane w sprzedaży przez RuckZuck produkowane są z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz łączą w sobie funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. W dokonaniu odpowiedniego wyboru pomoże nam wykwalifikowany personel  punktów handlowych RuckZuck, który wskaże ponadto najlepszą ekipę montażową. Sieć zapewnia także transport wybranych materiałów.

Pełny asortyment oraz adresy punktów RuckZuck znajdują się na stronie www.ruckzuck.pl .

 RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek.
Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych lokalizacjach, z dobrym dojazdem i parkingami dla klientów.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Mogą oni liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie montażu zakupionych towarów.

RuckZuck.biz
{jcomments on}