Jedno, półtora czy dwukomorowy – wybierz najlepszy zlewozmywak dla swojej kuchni

 Wybór mebli i sprzętów kuchennych wymaga dokładnego zapoznania się z ofertą rynkową. Wszystko, co znajdzie się w tym jakże ważnym dla mieszkańców pomieszczeniu powinno być nie tylko funkcjonalne, ale również tworzyć całość spójną stylistycznie. Dlatego przy zakupie urządzeń kuchennych zwracamy uwagę na ich walory praktyczne oraz wygląd.

Niezwykle ważnych elementem kuchennego wyposażenia są zlewozmywaki. Materiał, kształt, barwa oraz cechy indywidualne sprawiają, że decydujemy się na konkretny model. W bogatej ofercie rynkowej na szczególne wyróżnienie zasługują zlewozmywaki granitowe. Wytrzymałe, o przyjemnej w dotyku powierzchni posiadają piękny, naturalny wygląd. Nowoczesna technologia produkcji sprawia, iż są one odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia mechaniczne. Posiadają 10- letnią gwarancję użytkowania.

Jednym z kryteriów wyboru zlewozmywaka, również granitowego, może być ilość komór.

Jednokomorowe bez ociekacza – więcej miejsca i piękna forma

Doskonałe do niewielkich kuchni lub wyposażonych w zmywarkę, w których zlew służy do szybkiego mycia drobnych naczyń lub opłukiwania warzyw, owoców etc., najczęściej mniejsze niż pozostałe modele, odznaczają się prostą i elegancką formą. Kwadratowe lub okrągłe, wpuszczane z przelewem wykonane z dekoracyjnego granitu wyposażone są w syfony i automatyczne korki. Ze względu na brak ociekaczy nie zajmują wiele miejsca sprawiając, iż w sposób dowolny możemy zagospodarować przestrzeń kuchennego blatu. Dostępne w kolorach: biel, grafit i piasek wspaniale ozdabiają strefę zmywania.

Jednokomorowe z ociekaczem – dla zwolenników funkcjonalnych rozwiązań

Prostokątne lub o oryginalnej zbliżonej do kształtu trapezu formie zapewniają wygodne suszenie naczyń. Praktyczne wyżłobienia w ociekaczu nadają niepowtarzalnego uroku zlewom. Odpowiednio duża komora zmywania pozwala na komfortowe mycie. Białe, grafitowe lub o barwie piasku dekorują kuchenne wnętrze. Wpuszczane z przelewem, wyposażone są w automatyczne korki i syfony.

Półtorakomorowe – praktyczne połączenie

W większej komorze możemy zmywać naczynia, mniejsza będzie doskonałym miejscem do mycia sztućców, warzyw czy owoców, a także spłukiwania. Ciekawe kształty i ładne barwy pozwalają na dobór odpowiedniego zlewozmywaka do kuchennej aranżacji. Oprócz funkcjonalnych dwóch komór posiadają użyteczne ociekacze. Wpuszczane z przelewem, wyposażone w automatyczne korki i syfony są wspaniałym rozwiązaniem do nowoczesnej kuchni.

Dwukomorowe – dla wygodnych

Dwie funkcjonalne komory to świetne rozwiązanie zwłaszcza w kuchniach, gdzie znajduje się wiele naczyń do mycia na przykład w domach zamieszkiwanych przez duże rodziny. Pozwalają na wygodne zmywanie nawet wtedy, gdy jedna z komór jest zajęta lub na mycie naczyń „we dwoje”. Wpuszczane z przelewem, w zestawie z syfonami i automatycznymi korkami o ładnej linii wzorniczej doskonale sprawdzą się w nowoczesnych i klasycznych kuchniach.

W materiale wykorzystano informacje i zdjęcia firmy FERRO.


Zlewozmywak półtorakomorowy 98×51 cm, piasek MEZZO.


Zlewozmywak półtorakomorowy 91×52 cm, grafitowy OZZY


Zlewozmywak jednokomorowy Ø52cm, biały BIZZY


Zlewozmywak jednokomorowy 78×52 cm, grafitowy OZZY


Zlewozmywak jednokomorowy 78×51 cm, biały MEZZO


Zlewozmywak jednokomorowy 50×50 cm, piasek KIZZ


Zlewozmywak dwukomorowy 78×45, grafitowy BIZZY


Zlewozmywak dwukomorowy 78×45, biały BIZZY

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)