Kameleo ŁESK 2016 – Panele prysznicowe jak malowane…Wyjątkowe panele natryskowe firmy Deante niczym kameleon wpisują się w klimat każdego otoczenia.

Tym razem „przybrały skórę” logotypu Łodzi Europejskiej Stolicy Kultury 2016 i zakomponowały się w niepowtarzalnym klimacie Manufaktury w Łodzi

, a wszystko za sprawą wystawy „Pokaż się!” zorganizowanej w ramach projektu „Biznes dla Łodzi”.  „Pokaż się!” – to inicjatywa dedykowana firmom z województwa łódzkiego, które chcą wesprzeć miasto w staraniach o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Zadanie konkursowe w ramach wystawy „Pokaż się” polegało na wykonaniu dowolnej interpretacji artystycznej logo ŁESK 2016 w odniesieniu do produktów bądź usług, oferowanych przez konkretną firmę.

Ponad 50 prac konkursowych można oglądać od 19 do 27 września 2010 zarówno na rynku jak i wewnątrz centrum handlowego Manufaktura w Łodzi. Organizatorzy przewidzieli dla najlepszej pracy tytuł „Ikony kreatywności”, a wszyscy odwiedzający wystawę mogą przyczynić się do wyłonienia faworyta publiczności wrzucając wypełnioną ankietę do urny, która znajduje się przy punkcie informacyjnym centrum.

Reprezentantem Deante na wystawie „Pokaż się” został produkt wyjątkowy, indywidualnie projektowany, jak na reprezentanta Stolicy Europejskiej przystało. Panel Kameleo zdobył już wcześniej uznanie użytkowników, o czym świadczą wyniki sprzedaży oraz wyróżnienie w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2010”. Sama ekspozycja konkursowa Deante celowo znalazła się w bezpośrednim, naturalnym dla niej otoczeniu wody, a jej interaktywny charakter ma zachęcić oglądających do wykonania zdjęcia pamiątkowego – mamy nadzieję z przyszłej Europejskiej Stolicy Kultury.Deante
jest producentem wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni. Oprócz wiodącej marki DEANTE, firma posiada w swoim portfolio produkty Fliger oraz Neo. Deante oferuje m.in.: baterie kuchenne i łazienkowe, zlewozmywaki stalowe, granitowe i ceramiczne, zestawy, panele i kabiny natryskowe oraz ceramikę łazienkową.
Producent od 20 lat cieszy się zaufaniem klientów i partnerów, czego dowodem są liczne nagrody, wyróżnienia i tytuły. Firma rozpoczyna promowanie filozofii PROECO Deante, skupiającej się na oszczędzaniu wody, m.in. poprzez wprowadzanie specjalnych produktów i organizację akcji promujących pro-ekologiczny styl życia.

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)
{jcomments on}