Nowa inwestycja Budimeksu Nieruchomości w Warszawie

W najzieleńszej dzielnicy Warszawy – Bielanach – rusza budowa i sprzedaż Osiedla Wólczyńska, nowej inwestycji Budimeksu Nieruchomości. Atrakcyjne ceny, dogodna lokalizacja i funkcjonalne rozkłady lokali to główne zalety powstającego osiedla. Ciekawostką jest, że deweloper nieodpłatnie przekaże na rzecz wspólnoty wykończone pomieszczenie o powierzchni ponad 100 m2. O tym, co się w nim znajdzie, zadecydują przyszli mieszkańcy.

W dwóch budynkach, o wysokości od pięciu do czternastu pięter, powstanie 320 mieszkań od jednego do pięciu pokoi i metrażach od 30 do 107 m2. Przemyślane, funkcjonalne rozkłady, przestronne balkony, windy i miejsca postojowe w podziemnych halach – to wszystko zapewni wygodę mieszkania na Osiedlu Wólczyńska. Dla bezpieczeństwa mieszkańców, osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Ceny mieszkań zaczynają się już od 6 100 zł/m2 brutto i umożliwiają zainteresowanym skorzystanie z programu „Rodzina na Swoim”. Zakup własnego „M” na nowym osiedlu Budimeksu Nieruchomości jest więc ciekawą propozycją dla ludzi młodych, a także wszystkich tych, którzy poszukują większego lokum w korzystnej cenie.

Atutem osiedla jest znakomita komunikacja z całym miastem. W pobliżu znajduje się  stacja metra Młociny oraz przystanki, z których odjeżdża kilka linii autobusowych
i tramwajowych. Dzięki temu, droga do centrum stolicy to kwestia zaledwie kilkunastu minut. W zasięgu ręki znajdują się sklepy i centra handlowe oraz inne potrzebne instytucje – przedszkola, szkoły, urzędy pocztowe, placówki służby zdrowia.

Komunikacja to nie jedyny mocny punkt lokalizacji Osiedla Wólczyńska.
„W otoczeniu nowego osiedla znajdują się atrakcyjne tereny zielone. W bezpośrednim sąsiedztwie sąsiedztwie znajduje się Park Młociński, trochę dalej Lasek Lindego,  rezerwat Las Bielański czy Las Bemowski. To wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy lubią długie spacery, a dzięki licznym ścieżkom rowerowym także prawdziwy raj dla rowerzystów.”  – mówi Iwona Gajowniczek, p.o. dyrektora handlowego w Budimeksie Nieruchomości.  

Częścią osiedla będzie pomieszczenie o powierzchni ponad 100 m2, które zostanie nieodpłatnie przekazane wspólnocie. O tym, co tam powstanie, zadecydują przyszli mieszkańcy. Pomysłów i  możliwości jest sporo, między innymi: sala klubowa dla mieszkańców, sala zabaw dla dzieci, klub fitness czy biblioteka. Budimex Nieruchomości na własny koszt wykończy lokal.
Budowa osiedla zostanie zakończona w sierpniu 2012.

Budimex Nieruchomości
{jcomments on}