Kamionki w nowej ofercie

Podpoznańskie Kamionki do tej pory były kojarzone z domkami wolno stojącymi w stylu angielskim. Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk, inwestor osiedla Przy Lesie, chce zachęcić również do najnowszej oferty domków bliźniaczych w tej lokalizacji. Deweloper zdecydował się więc na nową, atrakcyjną cenę bliźniaków.

Osiedle Przy Lesie położone jest na ul. Porannej Rosy w Kamionkach, jak sama nazwa mówi w najbliższym sąsiedztwie dużego lasu sosnowego. Atutem osiedla, oprócz spokojnej i zielonej okolicy, jest także dogodny i szybki dojazd do centrum Poznania Trasą Katowicką.

Na osiedlu powstaje najnowsza propozycja dewelopera – jednorodzinne domki bliźniacze. Dwupoziomowe domy typu Diament mają powierzchnię 88,0 mkw. i 90 mkw., a wielkość działek wynosi ok. 250m2. W planach dewelopera jest budowa szesnastu bliźniaków.

– Aby zachęcić klientów do nowej oferty, zdecydowaliśmy się na obniżkę ceny bliźniaków o ponad 30 tys. zł. Aktualna cena: 359.300 zł jest na tyle atrakcyjna, w porównaniu do cen mieszkań w Poznaniu, że spodziewamy się dużego zainteresowania – mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk.

Na osiedlu Przy Lesie dostępne są również domki jednorodzinne, których ceny brutto zaczynają się od 558 tys, zł, a powierzchnia budynków wynosi 158,17 mkw. (Beryl) oraz 160,91 mkw. (Turkus). Domki posiadaję elewacje z cegły klinkierowej, której ściana zewnętrzna ma budowę trójwarstwową. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów nadaje budynkom ekskluzywny wygląd nawiązujący do angielskiego stylu zabudowy, zapewniając również długotrwałą odporność na czynniki zewnętrzne. W tańszej opacji jest również elewacja tynkowana.

Deweloper zadbał o komfort klientów, budując asfaltową drogę oraz zakładając oświetlenie uliczne. Mieszkańcy osiedla dojadą bezpośrednio do poznańskiego Ronda Rataje autobusem nr 503, a sąsiedztwo Trasy Katowickiej, zapewnia szybki transport zmotoryzowanym.

– Aby ułatwić klientom podjęcie decyzji o zakupie, proponujemy odwiedzenie Domu Wzorcowego położonego na skraju Osiedla Przy Lesie. Dom jest całkowicie wyposażony, co pozwala ocenić trwałość wykorzystanych materiałów. Jest także ciekawym przykładem aranżacji tego typu budynków – mówi P. Grzegorczyk.

Angielska, ekskluzywana architektura, lokalizacja w sąsiedztwie Poznania oraz nowe, atrakcyjne ceny to niewątpliwie czynniki wpływające na dużą popularność Osiedla Przy Lesie w Kamionkach.

PASSION Public Relations {jcomments on}