Piekarnik Amica Fusion: efektowny i efektywny

Rynek AGD nie stoi w miejscu, wciąż się zmienia – rozwija i doskonali. Właśnie pojawiły się na nim nowe piekarniki marki Amica. Łatwo je od razu dostrzec. Piekarniki Amica Fusion – to linia efektownych i efektywnych urządzeń, które wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz praktycznym przeznaczeniem.

Piekarniki Amica są cenione ze względu na wyjątkową urodę. W każdym wnętrzu wyglądają pięknie, bo projektowane są z dużą wrażliwością estetyczną i wyrafinowanym smakiem. Przyciągają wzrok i potrafią się efektownie zaprezentować w rozmaitym towarzystwie. Pasują do różnych wnętrz i typów kuchni, ponieważ powstają z myślą o tym, by zaspokoić potrzeby wymagających użytkowników – zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Linia piekarników Amica Fusion została przez fachowców zaprojektowana tak, aby podkreślić indywidualny charakter kuchni, swego naturalnego środowiska. Nowe urządzenia wyróżniają się efektownym designem i efektywną technologią. A przy tym są tak dopasowane, jakby były zrobione na miarę – na miarę życzeń i na miarę potrzeb użytkowników. Mogą sprawić radość już dziś, ale będą cieszyły także w przyszłości. Ich atutem jest również to, że skonstruowane zostały tak, aby dzielnie znosić trud pracy w nowoczesnej kuchni.

Piekarniki Amica znane są także za sprawą praktycznych i użytecznych rozwiązań. Wysoka funkcjonalność sprzętu to atut, który oznacza dla jego użytkowników łatwiejsze życie. Dzięki przyjaznym oraz inteligentnym rozwiązaniom, które oszczędzają czas i zapewniają bezpieczeństwo, praca w kuchni staje się przyjemnością, a jej efekty cieszą oko i podniebienie.

Piekarniki Amica Fusion posiadają dokładnie takie funkcje, jakich potrzebują użytkownicy. Na co dzień i od święta, na chwilę i na lata. Przypominają w tym tak modny japoński minimalizm: tylko to, co niezbędne. Czy to będzie programator elektroniczny, czy szybki nagrzew, czy ultrazimne okno – wszystko z myślą o wygodzie. Podobnie jak specjalna powłoka, która pomaga utrzymać piekarnik w czystości, a także chowane pokrętła, które nie ulegają zabrudzeniom.

Programator elektroniczny w piekarnikach Amica Fusion jest sterowany sensorowo. Kontroluje czas pieczenia, a po jego upływie wyłącza urządzenie. Prowadnice teleskopowe – ergonomicze i praktyczne – zaprojektowano w taki sposób, by jak najbardziej ułatwić korzystanie z piekarnika. Dzięki nim można swobodnie i bez obaw sięgać do rozgrzanego wnętrza i wysuwać potrawy jedną ręką. Przy takim udogodnieniu oparzenia to już przeszłość. Szybki nagrzew to przydatna funkcja pozwalająca osiągnąć wysoką temperaturę już w ciągu kilku minut, np. 150 stopni Celsjusza w 4 minuty. Termoobieg zapewnia równomierną dystrybucję ciepła we wnętrzu. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie udane pieczenie bez niego. W dodatku front piekarnika pozostaje wciąż chłodny, czyli bezpieczny zwłaszcza dla dzieci, dzięki zastosowaniu utrazimnego okna.

Nowoczesność, wysoka jakość i dbałość o wygodę są doceniane przez użytkowników  sprzętu AGD. Amica wciąż coraz bardziej dopasowuje się do ich gustów. Odpowiada na życzenia. Proponuje to, czego potrzebują. Dzięki temu każda kolejna generacja urządzeń i następna linia produktów są doskonalsze, coraz bliższe ideału.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX) {jcomments on}