Keramag iCon XS – goście mile widziani

Tym, którzy prowadzą dom otwarty lub po prostu lubią otaczać się przyjaciółmi, firma Keramag proponuje rozwiązanie do małych łazienek dla gości. Seria ceramiki i mebli iCon XS to wygodny pomysł zarówno dla gospodarzy jak i przyjezdnych.

 

Planując aranżację eleganckiej łazienki gościnnej warto sięgnąć po praktyczne rozwiązania iCon XS. Umywalki i meble o niewielkich wymiarach ułatwią zagospodarowanie przestrzeni w małym wnętrzu. Dodatkowa łazienka w strefie pobytu dziennego pomoże także licznej rodzinie w szybszym załatwieniu czynności toaletowych np. rano.

Asymetryczne umywalki o szerokości 38 cm z otworem na baterię po prawej lub lewej stronie, mogą być kompletowane ze specjalnymi szafkami. Trzy kolory szafek do wyboru – biały, burgund, platyna – ułatwiają dopasowanie ich do klimatu wnętrza. Ciekawym rozwiązaniem jest umywalka narożna o długości boku tylko 33 cm. Dzięki temu mycie rąk, nawet w bardzo małej łazience, będzie zawsze wygodne. Miska ustępowa wisząca KERAMAG 4U nie zajmie wiele miejsca, od ściany do przedniej krawędzi ma zaledwie 49 cm. Natomiast specjalna deska sedesowa iCon z wolno opadającymi zawiasami zagwarantuje estetyczny wygląd całości.

W skład serii iCon XS wchodzą także umywalki asymetryczne (53 cm, prawa lub lewa), pasujące do nich szafki podumywalkowe oraz szafki boczne i lustra.

Ceramika łazienkowa dostępna jest ze szkliwem KeraTect, które ułatwia zachowanie higieny i utrzymanie powierzchni w czystości.

Ceramika i meble Keramag iCon XS dostępne są w ofercie firmy Sanitec KOŁO, wiodącego producenta i dystrybutora wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. Firma oferuje także produkty marki KOŁO – m.in.: ceramikę, meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe oraz kabiny prysznicowe.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )