Zlew z dożywotnią gwarancją. Buenos dias po dobrej stronie designu

 

Zlew o niemal dożywotniej gwarancji, który można wymienić nawet po wielu latach?! Tak, ale tylko jeśli został wykonany ze stali szlachetnej o dużej grubości. Taki jest zlew Buenos, stworzony z myślą o użytkownikach, którzy niechętnie remontują mieszkania i jeśli już zdecydują się na jego odświeżenie zazwyczaj robią to z zamysłem „na lata.


Dzięki grubości materiału aż 0,80 mm zlew przetrwa bowiem wiele – uderzenia i ciężkie przedmioty suszące się na jego ociekaczu bez ryzyka odkształceń. Ma też dodatkową designerską cechę, którą nieczęsto spotyka się w przypadku zlewów stalowych – miejsce na baterię po przeciwnej stronie ociekacza.

Buenos z grubej stali szlachetnej 0,80 mm to typ zlewozmywaka wpuszczanego w blat o imponujących wymiarach 86 x 50 cm. Posiada głęboką komorę – 20,5 cm – dzięki której mycie przedmiotów wielkogabarytowych nie sprawia najmniejszego problemu. Ze względu na miejsce na baterię po przeciwnej stronie ociekacza – również w samej strefie suszenia jest więcej miejsca niż w klasycznych zlewach. Można więc na nim postawić sporych rozmiarów suszarkę na naczynia albo nawet kilka garnków. Dodatkowym atutem Buenosa jest prosty, nowoczesny design, który świetnie sprawdzi się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych.

Zlewozmywak, jak na grubą stal przystało, ma wydłużony okres gwarancji. Można go kupić w Castoramie.


(fot. Kuchinox) Zlew Buenos w nowoczesnej aranżacji


(fot. Kuchinox) Zlew Buenos ze względu na miejsce na baterię z nietypowej strony gwarantuje więcej miejsca na ociekaczu

Laveo PRESS BOX{jcomments on}