KOLO First – drzwi przesuwne do kabin prysznicowych

Rodzina kabin prysznicowych First powiększyła się o drzwi przesuwne 3-elementowe, o szerokościach 80, 90 i 100 cm. Te najszersze drzwi umożliwiają np. zbudowanie, ze ścianką boczną, całkiem dużej kabiny prostokątnej o wymiarach 100 x 90 cm.

Całą serię First wyróżniają specjalnie dobrane profile wypełnione taflami szkła hartowanego (przezroczyste lub satyna) Aluminiowe profile w kolorze srebrny połysk podkreślają smukłą bryłę kabin o wysokości 190 cm. Praktyczne detale, do których należą m.in. uchwyty, łożyskowane zawieszki górne i dolne, oraz liczne uszczelki, doceni każdy użytkownik.

Nowe drzwi przesuwne First składające się z 3 elementów, ułatwiają wygodne i funkcjonalne zabudowanie wnęki prysznicowej w łazience. Natomiast połączone z jedną lub dwoma ściankami bocznymi First umożliwiają zbudowanie kabiny narożnej lub przyściennej. W każdym przypadku drzwi mogą otwierać się na prawą lub lewą stronę.

Teraz cala rodzina KOŁO First, składająca się z różnego typu i rodzaju kabin, drzwi oraz ścianek bocznych, umożliwia spełnienie oczekiwań i gustów właścicieli łazienek różnej wielkości .

Kabiny First, kwadratowe i półokrągłe, można kompletować ze wszystkimi brodzikami marki KOŁO, ale specjalnie zaprojektowany brodzik First stworzy z nimi najlepsze zestawienie. Do kabin prostokątnych, które mogą powstać z elementów First, będą pasowały brodziki akrylowe Pacyfik i Terra.Sanitec KOŁO
jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce.
W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )

{jcomments on}