Komfort stałych cen. PGE gwarantuje stałą cenę energii elektrycznej

Firmy  mogą teraz zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, jeżeli skorzystają z „Zimowej Oferty” PGE Obrót S.A. Spółka zapewnia swoim obecnym i przyszłym Klientom stałą i niższą od aktualnej taryfy cenę za energię nawet do połowy 2015r.

Od 1 stycznia 2013r. w ramach oferty zimowej PGE Obrót SA proponuje obecnym i nowym Klientom stałą cenę energii elektrycznej nawet do połowy 2015 roku.

Oferta Zimowa PGE Obrót S.A., skierowana jest do Klientów biznesowych (taryfy C1x, C2x, Bxx) z obszaru całego kraju. Każdy z Klientów może z niej skorzystać w okresie od 1 stycznia 2013 r. do 31 marca 2013r.

Dzięki uwolnieniu rynku, każdy właściciel firmy może teraz wybierać sprzedawcę energii elektrycznej. Ma też szansę wybrać dla siebie, w zależności od taryfy, w której jest rozliczany, ofertę „Cena na stałe dla biznesu” lub „Cena na stałe dla firm” – Obecni Klienci PGE od dawna korzystają z takich udogodnień i zapewne docenią naszą kolejną odsłonę promocji sezonowej. Z kolei, nasi nowi klienci szybko zaważyli, że warto było zaufać PGE, bo dzięki naszym ofertom mają perspektywę oszczędności kosztów– mówi Bartłomiej Ślusarczyk, dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.

– Mamy także bardzo ciekawą propozycję dla Klientów indywidualnych korzystających dotychczas z usług innych dostawców energii. .Korzystając z oferty „Cena na stałe dla domu” nie tylko zapłacą za energię mniej, ale  będą mieli także gwarancję stałej ceny nawet do połowy 2015r., podobnie jak Klienci biznesowi To bardzo istotny argument pomocny przy planowaniu wydatków i budżetu domowego  – dodaje.

Zaletą oferty sezonowej „Komfort Stałych Cen” jest:
– obniżenie  kosztów
– uzależnienie ceny od zużycia energii
– gwarancja stabilnych i atrakcyjnych stawek cenowych nawet do połowy 2015 roku
– wygodna i nowoczesna obsługa prowadzona przez specjalistów
– bezpieczeństwo współpracy z największą grupą energetyczną w Polsce

Dyrektor Ślusarczyk dodaje: – Dzięki tym propozycjom Klient może precyzyjnie i bezpiecznie zaplanować wydatki związane z opłatami za energię. Formalności wymagane przy podpisywaniu umów czy oświadczeń sprowadzone są do minimum.

Szczegółowe informacje na temat oferty można uzyskać w Biurach Obsługi Klienta PGE Obrót S.A., u Doradców Biznesowych lub na www.gkpge.pl

Alicja Litwin-Wołek
Specjalista  ds. Wizerunku Spółki
Tel. 17/ 865 6116
Piotr Wróbel
Specjalista ds PR
Tel. 1/865 6124PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych. Podstawowym celem strategii marketingowej PGE Obrót SA jest stałe doskonalenie standardów obsługi klienta, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i stałą poprawę jakości świadczonych usług oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb klientów i wymogów rynku. Spółka dąży do rozszerzenia oferty świadczonych usług w oparciu o produkty PGE.{jcomments on}