Koniec pierwszego etapu inwestycji Ville Murano

Na przełomie lipca i sierpnia zostanie ukończony pierwszy etap inwestycji Ville Murano we Wrocławiu. Od momentu rozpoczęcia budowy osiedle Atal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych Klientów, dzięki czemu w sprzedaży dostępne są już tylko cztery domy, realizowane w ramach pierwszego etapu inwestycji. Połowa budynków powstających w drugim etapie również znalazła już swoich nabywców.

Ville Murano to osiedle domów, realizowane przez dewelopera Atal na obrzeżach Wrocławia. W pierwszym etapie powstało 28 trzykondygnacyjnych budynków. Większość domów posiada łączną powierzchnię wynoszącą ok. 200 metrów kwadratowych i jest umiejscowionych na działkach o wielkości ok. 400 mkw, chociaż w ofercie dostępne są również parcele o rozmiarze ponad 700 mkw. Dzięki bardzo atrakcyjnym cenom, zaczynającym się od 3240 złotych za metr kwadratowy domu oraz od 330 złotych za mkw. działki, inwestycja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców. W drugim etapie powstaje kolejnych 29 domów. Przewidywany termin jego zakończenia to czerwiec 2012 roku.

Za sukcesem tej inwestycji stoi jej unikalność – domy nie tylko charakteryzują się oryginalnym projektem architektonicznym, za który odpowiada grupa projektowa Archipelag, ale również dostępne są w atrakcyjnej cenie oraz posiadają dogodną lokalizację, z dala od zgiełku aglomeracji Wrocławskiej. Biorąc pod uwagę tempo sprzedaży domów, jest bardzo prawdopodobne, że w przyszłości będziemy realizować inwestycje w tym mieście zgodnie z podobną koncepcją – deklaruje Ewelina Juroszek, Dyrektor Sprzedaży Atal S.A.

Całościowo projekt zakłada realizację trzech etapów, w ramach których powstanie 88 domów. Więcej informacji na temat osiedla można znaleźć na stronie internetowej www.villemurano.pl

Atal{jcomments on}