Kuchnia urządzona w nowoczesnym stylu

Współczesna kuchnia nie kojarzy się już tylko z pomieszczeniem mało reprezentacyjnym, przeznaczonym jedynie do przyrządzania potraw. Nowoczesne standardy nadały kierunek otwierania kuchni na resztę mieszkania. Najlepiej, jeśli jest ona zintegrowana z salonem i pełni w mieszkaniu rolę centralną. W ofercie mebli kuchennych stawia się na estetykę, dlatego też muszą one prezentować się efektownie na tle salonu.

 


Połączenie kuchni z pokojem dziennym wiąże się z wybraniem odpowiedniej kolorystyki. Kuchnia powinna być komplementarna względem salonu. Można wykorzystywać różne barwy, ale w sposób przemyślany, tak aby nie powstał chaos. Kuchnie nowoczesne mają przede wszystkim pełnić rolę funkcjonalnego pomieszczenia. Szafki powinny być pojemne, a lodówka, kuchenka i inne sprzęty ergonomicznie ulokowane.

Obecnie panuje trend na białe kuchnie z elementami stalowymi. Jest to szczególnie dobry wybór do małej kuchni, ponieważ biel optycznie powiększa pomieszczenia. Jasna kuchnia na tle salonu wypada dostojnie, ale nie dominuje kolorystycznie. Białe meble kojarzą się z minimalizmem i surowością, jednak poprzez odpowiedni dobór elementów dekoracyjnych, oświetlenia i ciemniejszego koloru ścian można sprawić, że będzie przytulna i bardziej rodzinna.

Bogaty wachlarz mebli kuchennych, wpisujących się w nowoczesne standardy, proponuje firma Black Red White. Z jej ofertą można zapoznać się na stronie internetowej www.brw.com.pl lub w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju.

Kuchnie BRW to gwarancja bardzo dobrej jakości oraz nowoczesnego designu. Można je rozbudowywać, a szeroki wybór poszczególnych elementów z danego zestawu pozwoli z łatwością umeblować kuchnię zarówno w małym mieszkaniu, jak i w dużym domu. Proponowane szafki kuchenne są bardzo funkcjonalne i pojemne. Ich wygląd sprawia, że można je montować w otwartych przestrzeniach salonu i jadalni. Co więcej, z łatwością dopasujemy do nich ofertę BRW, obejmującą komplety wypoczynkowe oraz duże stoły i wygodne krzesła.

Chcąc nadać nowoczesnej kuchni delikatniejszy charakter, możemy wybrać kolorowe ozdoby w postaci różnorodnych poduszek na krzesła, obrusów, podstawek pod filiżanki, pojemników na żywność oraz naczyń i garnków do gotowania. Firma BRW wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w swej ofercie proponuje również duży wybór akcesoriów kuchennych o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie.

Jeżeli marzysz o modnej, nowoczesnej kuchni – sprawdź ofertę mebli kuchennych i dodatków na stronie internetowej lub w salonach meblowych Black Red White. Firma gwarantuje szeroki asortyment mebli do wszystkich pomieszczeń w domu oraz oryginalnych akcesoriów i dekoracji.

Sprawdź: www.brw.com.pl/kuchnie – kuchnia nowoczesna