Lato z DOBRYM DOMEM 2010W tym roku na przełomie lipca i sierpnia miała miejsce kolejna edycja akcji DOBRY DOM Lato 2010.

Urokliwe plaże, pływające kutry rybackie i wycieczkowe oraz tłumy wczasowiczów wypoczywających nad Bałtykiem tworzyły niepowtarzalny klimat akcji Lato 2010. W trakcie jej trwania (28.07-08.08.2010) dwa zespoły promocyjne Dobrego Domu odwiedziły urokliwe plaże w Pobierowie, Rewalu, Niechorzu, Mrzeżynie, Dźwirzynie, Ustroniu Morskim, Dębkach, Białogórze, Łebie, Rowach, Ustce, Dąbkach i Darłowie. Partnerem tegorocznej edycji Dobry Dom lato 2010 była firma Deante.

Jak co roku organizatorzy przewidzieli dla plażowiczów wiele interesujących atrakcji w tym:

* liczne konkursy i zabawy na plaży,
* krzyżówkę z nagrodami losowanymi codziennie o określonej godzinie,
* bezpłatną dystrybucję katalogu plażowego,
* tytuły wydawnictwa Dobry Dom w atrakcyjnych pakietach.

Pogoda i słoneczne nastroje dopisywały wszystkim, którzy odwiedzali czerwony namiot Dobrego Domu, a dzięki temu, że zaplanowano dla nich liczne zabawy i konkursy z cennymi nagrodami organizowane eventy w każdej z miejscowości gromadziły tłumy. Wśród proponowanych plażowiczom rozrywek każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a najlepszym sposobem na urozmaicenie czasu na plaży okazała się krzyżówka, w której nagrodami były m.in. gadżety Deante w postaci piłek, materacy i delfinków. Upominki od Deante szczególnie przypadły do gustu najmłodszym. Złote słońce, chłodny wiatr, jasne niebo i pieniste fale rozmywające się na piasku, uśmiechnięte twarze dzieci i rodzice chętnie biorący udział w plażowych konkurencjach, wszystko to złożyło się na świetną zabawę i zadowolenie przybyłych na stoisko Dobrego Domu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę akcji Lato 2010!

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)

 

{jcomments on}