Nowe mieszkanie i wakacje bez kompromisu!

Okres wakacyjny to czas dodatkowych wydatków związanych z wyjazdami na urlop, dlatego też wiele osób planujących zakup nowego mieszkania odkłada tę decyzję na późniejszy termin. Teraz, dzięki promocji krakowskiego dewelopera firmy Activ Investment, klienci nie muszą dokonywać trudnych wyborów, bowiem wraz z mieszkaniem otrzymują bezpłatny voucher wakacyjny.

Klienci kupujący w sierpniu br. mieszkanie w jednej z realizowanych przez spółkę Activ Investment inwestycji w Krakowie, Katowicach, Zabrzu czy Wrocławiu, otrzymują bon wakacyjny Rainbow Tours na swój wymarzony urlop. Tego typu rozwiązanie daje pełną swobodę w wyborze terminu wyjazdu, bowiem bon pozostaje ważny aż przez rok od daty jego wystawienia. Ponadto może być zrealizowany na dowolną wycieczkę z katalogu Rainbow Tours. Bon może być również łączony z innymi promocjami lub ofertami „last minute” operatora, co daje dodatkową korzyść.

Atrakcyjne inwestycje realizowane przez doświadczonego i wiarygodnego dewelopera, przystępne ceny oraz dogodny system spłat, w połączeniu z możliwością wyjazdu w dowolnym terminie na upragnione wakacje to niezwykle ciekawa propozycja dla klientów, którzy nie muszą w okresie wakacyjnym rezygnować z zakupu wymarzonego mieszkania. Teraz mogą się cieszyć się z nowego M, relaksując się w wybranym przez nich egzotycznym zakątku świata.

Activ Investment

{jcomments on}