Luksus na wyciągnięcie ręki: Eco Classic oddaje do użytku TRIO Apartamenty

Z końcem I kwartału roku 2010 firma Eco Classic planuje oddać do użytku swoją najnowszą i najbardziej prestiżową inwestycję – wybudowane przy ulicy Stawki 2a w Warszawie TRIO Apartamenty. Walorem tej inwestycji, obok doskonałej śródmiejskiej lokalizacji, wyszukanej architektury i szerokiego wachlarza usług concierge – jest bardzo atrakcyjna, jak na tego typu inwestycję, cena: od 10 000 zł za 1m2 mieszkania. Bezcenne są natomiast komfort mieszkania oraz  wspaniałe widoki na tętniące życiem centrum Warszawy i panoramę Starego i Nowego Miasta.

Inwestowanie w luksusowe nieruchomości to, obok szlachetnych kruszców i dzieł sztuki, wciąż jedna z najlepszych form lokowania kapitału. Dobre imię i wiarygodność dewelopera to dodatkowe czynniki podnoszące wartość inwestycji. Budowane przez Eco Classic, dewelopera należącego do grona najbardziej dbających o precyzję zapisów umownych i o niezależne od klientów zabezpieczenie finansowania projektu, apartamenty TRIO są jednymi z najbardziej godnych uwagi na warszawskim rynku inwestycyjnym i mieszkaniowym.

Powodów jest wiele…

a będąca w bardzo korzystnym stosunku do jakości i prestiżu inwestycji cena, sprawia, że apartamenty w TRIO do dobre rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących wyjątkowych nieruchomości na własne cele mieszkaniowe, jak również na cele inwestycyjne.

Zespół apartamentowy TRIO jest zlokalizowany w szczególnym miejscu – pomiędzy dwiema najbardziej ekskluzywnymi dzielnicami Warszawy- Śródmieściem i Żoliborzem, przy skrzyżowaniu ulicy Stawki z ulicą Pokorną. Łagodny łuk ulicy Stawki powoduje, że bryła budynku zamyka optycznie perspektywę w kierunku Wisły i sprawia, że część ulicy staje się naturalnym przedpolem dla inwestycji.

Trójkątny kształt budynku sprawia, że należy on też do najbardziej charakterystycznych obiektów mieszkalnych w stolicy. Przy skrzyżowaniu ulic Stawki i Pokornej stoi jego najwyższa część – 18 kondygnacyjna wieża. Poszczególne bryły (8 i 4 kondygnacyjna) oddzielone są od siebie pionowymi „pęknięciami” oraz przeszkleniami, podkreślającymi unikalny charakter budowli. Wewnątrz TRIO, nad drugą kondygnacją, wszystkie bryły spina trójkątny dziedziniec, pełen światła, spokoju i efektownie dobranej roślinności, zaś na dachach niższych brył kondominium znajdują się zielone tarasy, przynależne do wybranych apartamentów.

O wyjątkowości TRIO w dużej mierze decyduje również inspirowany najlepszymi światowymi wzorcami bogaty pakiet usług typu concierge, który inwestor dostosował do oczekiwań mieszkańców. Apartamenty TRIO pomyślano bowiem tak, by jego mieszkańcy, ciesząc się komfortem bycia u siebie, mogli jednocześnie korzystać z szeregu usług dodatkowych, charakterystycznych dla ofert ekskluzywnych hoteli i wsparcia obsługi gotowej, do pomocy o dowolnej porze dnia.
Zastosowane inteligentne, nowoczesne systemy kontroli dostępu wspierające zarządzanie wieloma funkcjami budynku będą w stanie dostosować wymogi bezpieczeństwa do indywidualnych potrzeb każdego z mieszkańców.

W TRIO ilość znaczy jakość

W TRIO część mieszkalna zajmuje około 16.000 m2. W budynku oddanych zostało 190 interesujących, przestronnych i funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów: od kameralnych studio do blisko 180m2 penthousów. Wrażenie przestrzeni podkreśla w nich dodatkowo ponadstandardowa wysokość pomieszczeń, która w apartamentach usytuowanych na ostatnich piętrach wieży dochodzi do 3,15 metra.

Wystrój każdego z apartamentów na życzenie klienta może zostać indywidualnie zaprojektowany przez renomowanych architektów wnętrz. Próbkę ich twórczości można zobaczyć w specjalnie przygotowanej przez Eco Galerii Sztuki Wnętrzarskiej i Luksusowego Designu,  którą tworzy sześć, zróżnicowanych pod względem powierzchni, zaprojektowanych w odmiennych stylach  apartamentów.

Partnerami Eco przy realizacji tej inwestycji byli pracowania architektoniczna JEMS, autor projektu TRIO, firma Karmar- Generalny Wykonawca budynku, studia ADD i Decorum, które wykonały aranżacje apartamentów autorskich oraz bank PEKAO S.A.

Moc inspiracji

Na prestiż miejsca, poza doskonałą lokalizacją i świetną architekturą składa się również czynnik duchowy i ludzie, którym inwestycja ta jest dedykowana.
Wspaniały apartament  znajdzie tu dla siebie sławny reżyser filmowy. Luksus i komfort do pracy da to miejsce wybitnemu pisarzowi. Wymagający biznesmen będzie tu miał warunki zarówno do planowania podbojów nowych rynków, jak i do korzystania z uroków życia.

Ważnym, podnoszącym wartość apartamentowca oraz czyniącym go unikalnym, czynnikiem jest zainicjowany przez Eco Classic projekt artystyczny TRIO Inspiracje – cykl odbywających się TRIO spotkań z kulturą i sztuką  najwyższej klasy.
Niezwykle miejsce, niezwykli artyści i niezwykły klimat spotkań tworzą magię, która towarzyszyć będzie mieszkańcom apartamentowca przez wiele lat.

– Zainicjowany przez nas projekt jest przedsięwzięciem wyjątkowym. Biznes, porzuciwszy komercyjną stronę, staje się mecenasem wielkiej sztuki. Tworzymy zarazem coś jeszcze – magiczne miejsce, w którym sztuka zapraszanych przez nas Mistrzów przenika przez ściany budynku, by towarzyszyć jego przyszłym mieszkańcom- mówi Wojciech Fabiński, Prezes Eco Classic.

Do tej pory magię Trio współtworzyli artyści tej miary co, m.in. Waldemar Malicki, Jan A.P. Kaczmarek, Leszek Możdżer, Krzysztof Gierałtowski, Joanna Klimas, Gaba Kulka, Krystyna Janda, Urszula Dudziak, Kayah, Grażyna Auguścik, Dorota Miśkiewicz, Anna Serafińska, Mika Urbaniak, Jacek Poremba, Henryk Miśkiewicz.

RPR Group
{jcomments on}